voorzitterschap van de Leo Claassen Stichting (voorheen de Stichting Instituut Opleiding voor Technisch Bioscooppersoneel). P.M.Nieuwendijk (lid categorie B) Eigenaar/directeur van de bioscopen Alhambra 1 t/m 4 te Enschede. Sinds 1971 werkzaam in het bioscoopbedrijf, eerst als manager bij de fa. Serlie te Enschede en vanaf 1975 als zelfstan dig exploitant. Hij is reeds vele jaren bestuurlijk actief binnen de afdeling Bioscoopexploitanten resp. de vereniging, laatstelijk als plaatsvervangend lid van de Exploitantenraad. M.E.Nieuwendijk Lievenboom (plaatsvervangend lid categorie B) Plaatsvervangster van haar man en tevens eigenaar/directeur van de Alhambra bioscopen. Ook zij is in 1971 via de fa. Selie (eveneens als manager) in het bedrijf gekomen en voert sinds 1975 tezamen met haar man de directie van Cinex BV. Hij is vanaf 1991 plaatsvervangend lid van de Exploitanten- raad en daarvoor eveneens bestuurlijk actief in de afdeling Bioscoopexploitanten van de NBB. Naast zijn werkzaamheden als bioscoopexploitant heeft de heer Punt verschillende (internationale) bouwbedrijven, en onroerend goed maatschappijen. JJ.Rump (plaatsvervangend lid categorie B) Eigenaar/directeur van Euro Cinema 1 t/m 4 te Spijkenisse en Metro 1 t/m 4 te Tiel. Hij is vanaf 1972 werkzaam in de be drijfstak, als bedrijfsleider van Chicago te Eindhoven, Roxy Celeen en tenslot te Arcade Couda. Sinds 1990 zelfstandig bioscoopexploitant. G.C.M. Ruys (plaatsvervangend lid categorie B) Eigenaar/directeur Figi 1 t/m 4 te Zeist. Lid van de Exploi tantenraad van de afdeling Bioscoopexploitanten van de NBB en sinds 1991 plaatsvervangend lid van de Exploitan tenraad. Zijn bedrijf strekt zich uit naar de horeca. Hij is tevens directeur van Horeca Exploitatie Slot Zeist BV. Uit hoofde hiervan bekleedt hij onder meer bestuurlijke functies binnen Horeca Nederland. GJ.F.M.Nohlmans (lid categorie B) Eigenaar directeur van de Palace bioscopen 1 t/m 3 te Maastricht (sinds 1985) en de bioscopen H 1 t/m 5 te Heerien (sinds 1992). J.M.Punt (lid categorie B) Sinds 18 jaar exploitant van de Metro bioscopen 1 t/m 4 te Heerhugowaard en Metro 1 t/m 3 te Purmerend, voor heen had hij ook de exploitatie van de Metro bioscopen in Doetinchem en Tiel in handen. W.H.H.Ruyters (lid categorie A) Directeur van Bioscoopexploitatie Mi- nerva. Hij bekleedt verschillende func ties binnen de organisatie: lid Exploi tantenraad, lid van de Sociale Com missie, (plaatsvervangend) lid van de besturen van de VUT stichting en het bedrijfspensioenfonds en voorzitter van de Stichting Bioscoopbonnen. J.H.C.Sasbrink Harkema (plaatsvervangend lid categorie B) Na een carrière in de medische wereld heeft hij in 1985, samen met zijn echtgenote, de exploitatie overgenomen van

Holland Film Nieuws | 1995 | | pagina 5