Vervolg Verkiezing Exploitantenraad de toemalige bioscopen Luxor en City te Winterswijk. Deze theaters zijn inmiddels verbouwd tot service theater Skopein. Drs. FJ.van der Scheer (lid categorie B) President Commissaris en mede eigenaar van Polyfilm BV. A.J.Vos (plaatsvervangend lid categorie B) Eigenaar/directeur van City te Steen wijk en Luxor te Hoogeveen. Hij is vanaf 1989 actief in het bioscoopbe drijf, eerst als bedrijfsleider van 't Swaentje te Meppel en vanaf 1992 als zelfstandig exploitant. zestiger jaren actief in de NBB in vele functies, waarvan het afgelopen decennium als voorzitter van de NBB/NFC (tot mei 1993). Ook in de afdeling Bioscoopexploitanten is hij tientallen jaren actief geweest. Vanaf 1991 bekleedt hij het voorzitterschap van de NVB. Namens de bioscoopex ploitanten is hij gedurende een reeks van jaren lid van het bestuur, en sinds enkele jaren vice-pre- sident, van de UNIC, de internationale organisatie van bio scoopexploitanten. Hij is thans tevens voorzitter van de Stichting voor Onderzoek tbv het bioscoopbedrijf. Bij zijn afscheid als voor zitter van de NFC is hij door de Federatieraad tot erevoorzit- ter van de NFC benoemd. Ook buiten de organisatie heeft hij vele functies bekleed, waarbij in dit verband De Stichting Bio-Kinderrevalidatie niet onvermeld mag blijven. A.J. Weststra te (lid categorie B) Sinds 1984 eigenaar/directeur van de bioscopen Alhambra 1 t/m 4 te Vlis- singen, Grand te Coes en de Waegh te Enkhuizen. Sinds 1991 lid van de Ex ploitantenraad, hij is eveneens lid van het bestuur van de Stichting Marke-ting Communicatie. Naast deze functies is hij de drijvende kracht achter Holland Filmland en de initiator van Holland Film Nieuws. H.J.H.Winkens (plaatsvervangend lid categorie B) Plaatsvervanger van F.Nohlmans en te vens eigenaar/directeur van de Palace bioscopen te Maastricht (sinds 1985) en de H5 bioscopen te Heerlen (sinds 1992). Hij is sinds 1975 werkzaam in het bioscoopbedrijf, aanvankelijk als bedrijfsleider van de H5 bioscopen. Drs. J.Ph.WoIff (lid categorie A) Eigenaar/directeur Bioscooponderneming Wolff. Sinds de Drs. M.L.WoIff Plaatsvervangster van haar broer en eigenaar/directeur van Bioscoop onderneming Wolff. Zij houdt zich binnen de onderneming onder meer bezig met programmering, interieur theaters en personeelsbeleid. Sinds 1991 plaatsvervangend lid van de Exploitantenraad en daarnaast actief als lid van het be stuur van de Stichting Filmtransport, lid van de Sociale Com missie voor het Bioscoopbedrijf, bestuurslid van de VUT stichting en het bedrijfspensioenfonds en lid van het bestuur van de Stichting Marketing Communicatie. W.HJJ.M.van Wouw (lid categorie A) Sinds 1992 Managing Directorvan MGM Cinemas en lid van de Exploitantenraad. Voordat hij bij het toenmalige Cannon concern in dienst trad was hij werkzaam in de detail-sec tor, waarvan de laatste jaren als direc tielid van het Blokker concern. Hij is tevens enige tijd actief geweest in het bestuur van de NFC, welke functie hij echter heeft neergelegd.

Holland Film Nieuws | 1995 | | pagina 6