Daniel Boissevain, Antonie Kamerling, Kasper van Kooten en Raymi Sambo Wat als "All Stars" straks een enorm suc ces wordt en (wellicht na enige jaren) haar weg weet te vinden naar een Amerikaanse filmstudio? Het komt tenslotte regelmatig voor dat succesvolle Europese produkties die gekenmerkt worden door verhaalele menten waar de Amerikanen zich mee kun nen indentificeren, aan een remake worden onderworpen. Denk maar aan "Spoorloos" ("The Vanishing") en "Trois Hommes Et Un Couffin" (omgetoverd tot "Three Men And A Baby"). Het voetbalveld van "All Stars" zal het tegen die tijd hoogstwaar schijnlijk wel hebben afgelegd tegen een Amerikaans honkbal- of basketbalveld, maar dat lijkt slechts een bijzaak. Interessanter wordt de keuze van de hoofd rolspelers. Danny de Munck vond de Brat pack verge lijking niet zo opgaan, maar zei wel in Brad Pitt de acteur te zien die goed zou passen in de rol van Bram, de jongen die min of meer de leider is van het elftal en in wie een groot geheim schuilt. Daniel Boissevain daarente gen wond er geen doekjes om en zei ronduit dat hij de rol van Johnny in het geval van een Amerikaanse remake zelf zou willen spelen. Ook Antonie Kamerling vertelde wel de ambitie te hebben om de rol van Hero in het geval van een remake nog een keer neer te zetten. Doorvragend naar Amerikaanse alternatieven, zei Kamerling dat volgens hem met name River Phoenix uitstekend zou zijn geweest voor de rol van Hero. Maar ook de naam van Johnny Depp werd ge noemd voor de rol van de student filosofie die een verbeten strijd voert met zijn vader. Met jonge, ambitieuze acteurs in een film over vriendschap en de ontwikkeling van zelfkennis lijkt "All Stars" te beschikken over de basiselementen van een onverval ste Brat pack film. Maar is de wijze waar op het ongetwijfeld jonge publiek zich straks, als de film in de bioscoop te zien is, wel of niet kan identificeren met de karak ters in "All Stars" niet de meest bepalende factor voor deze vergelijking? Eigenlijk wel! Dus moet er gewacht worden, ge wacht op de eerste reacties. "All Starsgaat voorjaar 1997 in première. J.H. Danny de Munck en Nina Deus HET VERHAAL: Zeven jongens hebben al 15 jaar lang dezelfde passie: voetbal. Elke zondag kunnen ze op de groene mat de dagelijk se beslommeringen van zich af gooien. Maar naarmate ze ouder worden, worden de onderlinge verschillen duidelijker en groeien de jongens langzaam uit elkaar. Het hoogtepunt is de 500e wedstrijd die het team op het punt staat te spelen. Vooral in de dagen voorafgaand aan deze mijlpaal lijkt alles op springen te staan.

Holland Film Nieuws | 1996 | | pagina 20