100 ingenomen bioscoopbonnen 49 extra bezoekers... Joep Fonke ICU Julia Bakker- de Nijs In 1995 verscheen Julia Bakker als debu tante in de Exploitan- tenraad als plaats vervangend lid. Na een drietal jaar te hebben meevergaderd, bestoot zij zich nu als lid kandidaat te stellen. Deze kan didatuur werd door de leden onder steund. Ad Weststrate Nu we het toch over regionale exponenten hebben: Ad West strate vertegenwoor digt in zijn eentje de hele provincie Zee land en aanpalende kwelders. Ook hij heeft zijn bestuurlijke sporen ruimschoots verdiend als lid van de Exploitantenraad. Naast deze taak heeft hij tijd gezien om zijn Alhambra in Vlissingen, Grand in Goes en Cinema de Waegh in Enkhuizen te exploiteren en zal hij binnenkort op een steenworp afstand van het Alhambra theater het lint van een nieuw complex met zeven zalen laten doorknippen. Henk Winkens De Limburgse in breng wordt mede verzorgd door Henk Winkens, samen met Frans Nohlmans ex ploitant van de H5 Theaters in Heerlen en Palace te Maastricht. Henk en Frans hebben stuivertje gewis seld: de afgelopen drie jaar was Henk de plaatsvervanger van Frans, nu is Henk permanent lid en heeft Frans zich opge worpen als zijn plaatsvervanger. Gerard Ruys Eigenaar van het Barbizon hotel en het Figi Theater te Zeist. Na een bestuurlijke afwezigheid van enke le jaren in verband met de drukke werk zaamheden na de ingrijpende nieuwbouw aan het Rond in Zeist, heeft Gerard Ruys zich weer beschikbaar gesteld voor een functie. Zijn expertise van de Horeca-sec- tor, met raakvlakken op o.a. sociaal gebied, zal een welkome aanvulling zijn. Paul Nieuwendijk Cï- weet hoe hij van Alhambra Enschedé tot in Amsterdam moet komen. Bestuurlijke veteranen (zeven jaar als plaats vervanger lid zitting in de Exploitan tenraad) zijn niet per definitie zeker van een verlenging van hun lidmaatschap. De vereniging mag zich echter gelukkig prijzen dat zijn bijdrage als plaatsver vangend lid niet zal onderdoen voor zijn eerdere activiteiten. Frans Nohlmans Zoals hierboven reeds gemeld, heeft Frans Nohlmans er bewust voor gekozen een stapje terug te doen en zich uitsluitend als plaatsvervanger be schikbaar te stellen. Wij hopen dat hij ondanks dit voornemen toch veelvuldig, naast Henk Winkens, aan de vergaderin gen zal deelnemen. Roderick van der Meulen Roderick van der Meulen komt terug in de Exploitantenraad als plaatsvervangend lid. Zijn betrokken heid bij de vereni ging zal hier echter niet onder lijden. Gezien zijn eerdere inspanningen in bestuurlijke functies, kent hij de weg van Atlantic Harderwijk naar het NFC bureau op z'n duimpje. Carlo Lambregts Carlo Lambregts hield zich tot voor kort uit sluitend bezig met zijn part-time baan in het onderwijs en de exploitatie van Cine- mactueel in Bergen op Zoom en City in Roosendaal. Nadat hij vorig jaar al door De Leo Claassen Stichting was gestrikt als voorzitter, was er weinig aandrang nodig om ook de stap te zetten naar de Exploitantenraad. Geen enkele vereni ging kan zonder be stuurlijke aanwas "van onderop", waarmee wordt bedoeld jon gere leden die bereid zijn het beleid mede inhoud te geven. Joep Fonke (Royal Echt) is zo'n lid. Wij hebben er alle ver trouwen in dat zijn schouders de verant woordelijkheden van het plaatsvervan gend lidmaatschap kunnen dragen. m<^

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 13