werk. Ik ben nog niet getrouwd, wat overigens niet lang meer duurt, maar woon wel samen met Marcel. Sinds 1 september 1998 ben ik parttime inge schakeld bij het Call Center als assi stent bedrijfsleider/coach. Ik vond het erg leuk om vanaf het begin bij de opzet van dit nieuwe project van Bio betrokken te worden. Ik vind het erg leuk om films te kijken, maar doe dit niet zo vaak in de bioscoop. Wel vind ik dat je sommige films alleen maar goed in de bioscoop kunt zien omdat ze op video niet zo tot de verbeelding spreken. Mijn meest favoriete films van de laatste jaren zijn o.a. "Braveheart", "Belle en het Beest", "The Lion King", "The Hand that Rocks the Cradle" en natuurlijk "Titanic". Ik vind Tom Cruise en Leonardo Di Caprio op het moment de beste acteurs en zie ook graag Julia Roberts. Het leuke van het werken bij Bio vind ik dat het zo afwisselend is en dat je nog wel eens in de gelegenheid bent om speciale premières mee te maken. De dagelijk se contacten aan de receptie met de vakantiegasten vind ik erg leuk; zoveel verschillende mens en met zoveel ver schillende ideeën en wensen. Tenslotte coördineer ik alle activiteiten rond de bioscoopcollectes van Bio, van het contact met de bioscopen via Geldnet tot de organisatie van de verzending en het terugkomen van de collectebussen met Peter Lammerinks, onze strenge "bussenbaas". Hij houdt van orde en organisatie rond zijn col lectebussen." Sinds de start van het vakantieproject bij Bio wordt er weer veelvuldig gebruik gemaakt van vrijwilligers, som mige medewerkers begonnen als vrij williger en zijn inmiddels in vaste dienst, anderen werken nog steeds als vrijwilliger. Een van de "vaste" vrijwilli gers is Peter Lammerinks. "Na een auto-ongeluk, bijna 19 jaar geleden, werd ik volledig afgekeurd. Ik wilde mij niet neerleggen bij dit moeilijke bericht en begon te werken als vrijwilliger bij de St. Maartens kliniek, een toch wel zware inrichting voor ernstig chronisch zieken. In 1995 kon ik als vrijwilliger bij Bio-Arnhem, het vakantieproject, aan de slag. Vanaf het begin sprak de werksfeer mij erg aan en binnen de kortste keren deed ik bij Bio van alles. Mijn vrouw Roos, waar ik al 20 jaar mee getrouwd ben, maakt zich wel eens zorgen dat ik te veel doe, maar ik heb het naar mijn zin bij Bio. Ik doe sinds twee jaar de voorbe reiding en de afwer king van de collecte bussen. Dat is het klaarmaken van de containers met bus sen en de controle op de bussen als ze weer terugkomen. Ik ben daar wel eens lastig mee want ik heb het graag goed in orde. Daarnaast ben ik beschikbaar voor het rijden van de vakantiegasten met de speciale Bio-bus. Ze kunnen een be roep op mij doen als ze een uitstapje in de omgeving willen maken. Onze Bio-bus is ingericht op het vervoer van rolstoelen e.d. Ik vind het heel leuk om samen met één van de beheerders in de vakantie tijd iedere dinsdagavond een Bingo voor de gasten te organiseren. Ans zorgt altijd weer dat wi} uit het filmbe drijf leuke prijzen voor de Bingo krij gen, vaak T-shirts en andere promotie spullen die zijn overgebleven. Sinds kort kan ik ook films draaien in de eigen filmzaal, alhoewel de eerste film die ik presenteerde in 10 minuten 4X brak, dus 4X pauze in 10 minuten!! Ik help graag bij allerlei activiteiten van Bio zoals bijvoorbeeld de jaarlijkse bar becue, waar ik als een soort "manusje van alles" erg in mijn element ben. Ik moet bekennen dat ik maar zelden naar de bioscoop ga. Wat ik wel gezien heb was natuurlijk "Titanic", die ik erg goed vond. Ik heb het nog steeds erg naar mijn zin bij Bio vooral met mijn Bingo- en Filmprojectiepartner Hans Viëtor." Hans Viëtor, met de puntjes op de e, was een beetje ziek op het moment van de samenstelling van dit bedrijfs- project. Hans begon ook als vrijwilliger vanuit een ww-situatie. Hij had vele jaren in de plantenkwekerij achter de rug en wilde weer iets te doen hebben, want ww is maar ww. Al snel bleek hij de goede mentaliteit te hebben en een grote vaardigheid in het omgaan met de vakantiegasten. Daarom werd hem gevraagd om als beheerder toe te tre- \iZ>

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 10