o N U u DOE MEE EN WIN EEN FANTASTISCH SOUNDTRACK- PAKKET! Bioscoopmedewerkers kiezen beste bioscoopfilms Begin volgend jaar organiseert NFC Marketing voor de derde keer de Verkiezing van de Beste Bioscoopfilms. Het Nederlandse publiek wordt daarbij gevraagd wat zij de beste bioscoopfilms van het afgelopen jaar vond. De winnende films worden vervolgens op een van de Nationale Bioscoopdagen van 1999 opnieuw geprogrammeerd zodat het publiek die film die ze nou net even gemist hadden toch nog een keer kunnen zien op het grote scherm. Wij willen uw mening! Voordat het Nederlandse publiek haar oor deel over het bioscoopjaar 1998 mag geven, wil Holland Film Nieuws eerst graag weten wat de mening is van de medewerkers uit het film- en bioscoopbedrijf. Elders in dit blad vindt u een kaart waarop u kunt aan geven wat u, in de diverse categorieën, de beste bioscoopfilms van dit jaar vond. Vul de kaart in en stuur deze, voorzien van een postzegel vóór 1 januari aanstaande op naar het adres dat al voorgedrukt staat op de ansichtkaart. Wat zijn de nominaties? We hebben het u, tot op zekere hoogte, gemakkelijk willen maken door al een aan tal films te nomineren. Dat hoeft helemaal niet te betekenen dat uw favoriete films er al tussen staan. Vul op de open plaatsen de titels in van de films die u aanspraken. Voor alle duidelijkheid: de genoemde films zijn niet perse de films die NFC Marketing zal nomineren voor haar verkiezing. Die nominaties komen tot stand na een publieksenquête. De categorieën De genomineerde films zijn wellicht anders dan die van de echte publieksverkiezing die NFC Marketing volgend jaar organiseert, de categorieën zijn wel hetzelfde. We heb ben het over de Beste Bioscoopfilm van 1998, de film die u het meeste heeft ont roerd, de film die u op het puntje van uw stoel van spanning heeft doen zitten en de film waar u het hardst om heeft gelachen. Kijk op de kaart elders in het blad en zoek uw favoriete films. Wat kunt u winnen? Niet geheel onbelangrijk is wat u kunt winnen door mee te doen aan deze actie. De eerste prijs is een pakket met maar liefst zes soundtracks. De tweede prijs is een CD-bon ter waarde van 50,- en de derde prijs bestaat uit filmartikelen. De actievoorwaarden: - De winnaars krijgen bericht door middel van een publicatie in de volgende Holland Film Nieuws. - Over de uitslag kan niet worden gecorre spondeerd. - Iedere lezer van Holland Film Nieuws mag slechts een keer meedoen aan deze actie. - De prijzen zijn niet in te wisselen voor contact geld. De Beste Bioscoopfilm van 1998 Titanic Saving Private Ryan The Truman Show De Spannendste Bioscoopfilm van 1998 Titanic Armageddon Scream 2 De Ontroerendste Bioscoopfilm van 1998 Titanic De Poolse Bruid Left Luggage De Meeste Komische Bioscoopfilm van 1998 There's Something About Mary Flubber As Good As It Gets 3 O

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 25