NAJAARSEXAMENS 0 z X u o lil U ADVERTEERDERS h Zü H J Q Op dinsdag 10 november 1998 werd door de werkgroep techniek van de Leo Claassen Stichting in het Pathé Theater aan het Schouwburgplein te Rotterdam het najaarsexamen gehouden voor het opera teursdiploma A of B. door het bestuur In totaal hadden zich voor dit examen 33 kandidaten aange meld. Twee kandidaten zijn, zon der bericht van verhindering te geven, niet op het examen ver schenen.Van het examen voor het A-diploma, dat bestaat uit vier vakken, werden de vakken brandweervoorschriften, basis elektrotechniek en basis licht- techniek schriftelijk afgenomen. Het vak cabinepraktijk van het A-diploma werd mondeling afge nomen. Van het B-diploma, dat eveneens uit vier vakken bestaat, werd het vak voorschriften elektrotech niek schriftelijk afgenomen. De vakken elektrotechniek, licht- techniek en geluidstechniek wer den mondeling afgenomen. Voor het A-diploma hadden zich 24 kandidaten aangemeld, waar van één kandidaat, te weten de heer A. Fatello uit Amsterdam, zonder bericht van verhindering is weggebleven. Van de overge bleven 23 kandidaten moesten er 20 een volledig examen afleg gen, hiervan slaagden er tien in één keer (50%), en vijf kandida ten mogen binnen één jaar een herexamen afleggen in één vak. De overige vijf kandidaten wer den volledig afgewezen. De drie kandidaten die een herexamen af mochten leggen in één vak zijn allen geslaagd. De personen die hun A-diploma behaalden zijn: De dames A. M. van Es, B. Faber en M. Lensink uit Amsterdam, A. Henseier uit Delft, E.H.Y. Rooy uit 's-Hertogenbosch en A.H.N. Spaansen uit Leeuwarden. De heren D. Collins, S. Duarte Pinto, J.C. van Wijk en H. Loos uit Amsterdam, D. van Deursen uit Rotterdam, F. Fagone uit Enschede, en F.M. Otte uit Haarlem Voor het B-diploma hadden zich negen kandidaten aangemeld, waarvan één kandidaat, te weten de heer A de Boer uit Arnhem, zonder bericht van verhindering is weggebleven. Van de overgebleven acht kandi daten moesten er vijf een volle dig examen afleggen, hiervan slaagde er slechts een in één keer (20%), en twee kandidaten mogen binnen één jaar een her examen afleggen in één vak. De andere twee kandidaten werden volledig afgewezen. De drie kan didaten die een herexamen af mochten leggen in één vak zijn allen geslaagd. De personen die hun B-diploma behaalden zijn: De heren MJ. Bentem uit Groningen, R.M.C. Crusio uit Hoogerheide, P. van der Hulst uit Amersfoort en P.A.M, van der Ven uit Breda. Het volgend examen is in het voorjaar van 1999, waarvan datum en plaats zo spoedig mogelijk bekend gemaakt zullen worden r~ ■HÉ mm Action Freight B.V. Action Sign AudioLab B.V. Bioscoop Exploitatie Minerva Bioscooponderneming A.F. Wolff B.V. Buena Vista International (Netherlands) B.V. C.T.S. Cinetoon Service Cine-View Advertising B.V. Duware B.V. Fibrocit N.V Harrison Kagenaar B.V. Huizenga International Jogchem's Theaters B.V. Movietech pag. 49 pag. 27 pag. 51 pag. 31 pag. 47 pag. 14 pag. 38 pag. 55 pag. 29 pag. 34 pag. 58 pag. 63 pag. 28 pag. 23 NFC Pathé Cinemas R.M.B. Nederland Renovo Film B.V. Roma Boxmeer Selectronic B.V. Stichting Bio-Kinderrevalidatie Stichting Nationale Bioscoopbon Titra Film United International Pictures (Netherlands) B.V. Warner Bros. (Holland) B.V. Weuring Kuppens pag. 39 pag. 18 pag. 47 pag. 51 pag. 35 pag. 42 pag. 48 pag. 6 achterzijde pag. 10 cover pag. 2 pag. 41 43 9; "s-v:

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 36