Bio bedankt het Bioscoop- en Filmbedrijf voor alle positieve ondersteuning in 1998 D< In 1998 werden weer een aantal nieuwe initiatieven ontwikkeld, zoals: Namens bestuur en directie wensen alle medewerkers van de Stichting Bio Kinderrevalidatie u allen een gelukkig en gezond 1999. 'e opening van de nieuwe manege van het NCPG door Prinses •■mw Margriet. In deze nieuwe manege participeert de Stichting Bio- Kinderrevalidatie voor een derde deel, samen met Groot Klimmen- daal en de Federatie Paardrijden voor Gehandicapten (FPG). In de nieuwe manege worden instruc teurs opgeleid voor het begeleiden van het paardrijden voor gehandi capten, daarnaast staat de manege ook ten dienste van de vakantie- gasten van Bio-Arnhem. liet vakantieproject Bio-Arnhem trekt nog steeds volle "zalen" (bun galows). De vakantiegangers zijn zeer tevreden met de geboden faciliteiten op het Bio-terrein. Dit betekent dat alle bungalows voor de vaste vakantieperioden nu reeds volgeboekt zijn. liet sport-/zwemgebouw werd aan de buitenkant geheel gereno veerd, nu moet echter ook de bin nenkant aangepast worden aan de eisen des tijds, hetgeen een investe ring van grote bedragen vergt. Daarom worden de opbrengsten van de collectes van 1998 geheel gereserveerd voor deze omvang rijke en dure operatie. In september werd een begin gemaakt met de opleiding van gehandicapte jongeren in het nieu we Bio Call-Center: Bio Communi cations. Bio Communications biedt gehandicapte jongeren de gelegen heid om werkervaring op te doen in een Call-Center. Met de werker varing wordt het voor hen eenvou diger om een gewone baan in het bedrijfsleven te vinden. Bio Com munications is mogelijk gemaakt door facilitaire sponsoring van pe«Rei^ KPN Telecom en bijdragen van het VSB-Fonds, United International Pictures, NSGK en de stichting Bio-Kinderrevalidatie. KPN-Tele- com sponsort tevens de instructeurs van Bio Communications. L/e internationale connectie van Bio via Variety Club Nederland krijgt meer inhoud, enerzijds door de v voorgaande Gouden Harten actie, die ook dit jaar weer voor de nodige fondsen heeft gezorgd, anderzijds door plannen voor de grote start in 1999 van Variety Club Nederland. Er is inmiddels ook een jongeren afde ling van Variety in oprichting: Young Variety. U gaat daar in 1999 meer over horen. NEO* Stichting Bio Kinderrevalidatie Wekeromseweg 6 6816 VC Arnhem tel. 026 - 483 82 01 fax 026 - 483 84 54 ABN/AMRO 41 17 42 000 48

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 41