o z VERKIEZING BESTE BIOSCOOPFILMS '99 N UJ UI DE NOMINATIES: l/ltf/V EEAZ FANTASTISCH SOUNDTRACKPAKKET Vorig jaar organiseerden we voor de eerste keer een Verkiezing van de Beste Bioscoopfilms voor het perso neel van de Nederlandse bioscopen. Daarmee probeerden we iedereen al een beetje warm te maken voor de verkiezing in het kader van de Nationale Bioscoopdagen. Dit jaar gaan we op herhaling, maar voegen wij, anders dan NFC Marketing, een categorie toe aan de verkiezing. De extra categorie heeft natuurlijk alles te maken met de beëindiging van de 20e eeuw die nu echt heel dichtbij komt. Voordat het Nederlandse publiek haar oordeel over het bioscoopjaar 1999 gaat vellen, willen wij eerst graag weten wat de mening is van de medewerkers uit het film- en bioscoopbedrijf. Op de pagina hiernaast kunt u aangeven wat u, in de diverse categorieën, de beste bioscoopfilms van dit jaar vond. Daarnaast kunt u ook aangeven wat u de beste bioscoopfilm van de eeuw vond. Vul de gegevens in en fax pagina 39 naar ons door. Natuurlijk mag uw inzending ons ook per e-mail of per post bereiken. De nominaties We hebben het u, tot op zekere hoogte, gemakkelijk willen maken door al een aantal films te nomineren. Dat hoeft helemaal niet te betekenen dat uw favo riete films er al tussen staan. Vul op de open plaatsen de titels in van de films die u aanspraken. Voor alle duidelijkheid: de genoemde films zijn niet perse de films die NFC Marketing zal nomineren voor haar verkiezing. Wat kunt u winnen? Niet geheel onbelangrijk is wat u kunt winnen door mee te doen aan deze actie. De eerste prijs is een pakket met maar liefst zes soundtracks. De tweede prijs is een CD-bon ter waarde van 50,- en de derde prijs bestaat uit filmartikelen. De actievoorwaarden De winnaars krijgen bericht door middel van een publicatie in de volgende Holland Film Nieuws. Over de uitslag kan niet worden ge correspondeerd. Iedere lezer van Holland Film Nieuws mag slechts een keer meedoen aan deze actie. De prijzen zijn niet in te wisselen voor contant geld. De beste bioscoopfilm van 1999 Notting Hill Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Eyes Wide Shut een andere, te weten De spannendste bioscoopfilm van 1999 The Matrix The Blair Witch Project Arlington Road een andere, te weten De ontroerendste bioscoopfilm van 1999 Festen The Mighty Hilary and Jackie een andere, te weten De meest komische bioscoopfilm van 1999 Notting Hill Tarzan Waking Ned een andere, te weten 3 8

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 34