UI Ilona van Genderen Stort heeft na vier jaar als booker op de afdeling programmatie bij Pathé besloten de stap te wagen naar de distributiekant. Zij werkt met ingang van 1 april als sales manager bij A-Film Distribution. Na haar studie kunstgeschiedenis werkte Ilona een aantal jaren als theatermanager in Metropole Den Haag (bij Cannon) en Tuschinski Amsterdam (bij MGM). Gedurende vier jaar was zij daarnaast ook hoofdredacteur van het personeelsblad Pathé Tribune. Manager concessions, inkoop en trainingen van Pathé Coen Verschuuren heeft het plan opgevat om een eigen bedrijf op te gaan zetten op het gebied van evenementenorganisatie. Per half april verlaat hij Pathé na er drie jaar gewerkt te hebben. Coen is zijn loopbaan begonnen als theatermanager in Warner Movieworld, nu beter bekend als Pathé Scheveningen. Marketing medewerkster van Pathé Lien van der Kooi heeft per 1 april ontslag genomen. Na een korte bezinningsperiode wil zij zich gaan richten op een baan die meer op het gebied van communicatie en redactie ligt. Zij draagt het bioscoopwereldje een warm hart toe en is nu op zoek naar een functie waarin haar schrijftalent meer ontwikkeld kan worden. Verder raakt de Pathé regio Groningen in een klap twee gewaardeer de medewerkers kwijt: administrateur Sake Holkema gaat terug naar zijn Friese "roots" en heeft in Leeuwarden een plezierige baan gevonden. Regiomanager Gerben van Heeren gaat per 1 mei in Enschede het nieuwe CineStar Theater opzetten en managen. Gerben is zijn carrière begonnen als theatermanager in diverse Haagse theaters en in Tuschinski Amsterdam. Vanaf 10 maart jongstleden is het publiciteitskantoor van Monique van Schendden, MVSP, te vinden aan Noordereinde 233b 1243 JT in 's-Graveland. De telefoon- en faxnummers en het e-mail adres blijven ongewijzigd. Telefoon 035-5826969 Faxnummer 035-5827885 e-mail info@mvsp.nl Een van 's Nederlands jongste distributiekantoren, A-Film Distribution, is verhuisd en heeft haar intrek genomen in een kantoor aan de Oostenburgervoorstraat 71 1018 MP in Amsterdam. Het post busnummer wordt postbus 2972 1000 CZ in Amsterdam. Per 1 april is er bij het nieuwe filmverhuurkantoor Independent Film een nieuwe kracht komen werken. Haar naam is Susanne Kolfschoten en ze is verantwoordelijk voor de pers en publiciteit. Voorheen was Susanne werkzaam bij John de Mol Produkties. Zij verzorgde daar de contacten met de pers en deed een deel van de PR. C-Films is een ander nieuw filmverhuurkantoor op de Nederlandse markt. De volledi ge adresgegevens zijn: C-Films, Postbus 15981, 1001 NL AMSTERDAM, Ferdinand Bolstraat 426, 1072 ME AMSTERDAM Telefoonnummer: 020- 6202586, Faxnummer: 020- 6388319 e-mail: csales@worldonline.nl Op het kantoor van C-Films is Suzan van der Veen, voormalig medewerker programmering van Kriterion in Amsterdam, verant woordelijk voor de booking. Nelleke Driessen is directeur van C-Films. Harrison en Kagenaar BV heeft besloten de activitei ten per 1 januari jongstleden te splitsen. Dit betekent dat Kagenaar BV zich weer zal con centreren op de verkoop van bioscoopstoelen en dat Harrison BV de overige activiteiten, waar onder kaderinstallaties en pro jectieschermen, weer voor haar rekening gaat nemen. Harrison BV is sinds enige tijd te vinden in een nieuw kantoor aan De Linge 27 8253 PJ in Dronten. Het telefoonnummer is 0321-330051, het faxnum mer 0321-330202. Het e-mail adres is info@harrison.nl De oud Bondsdirecteur en erelid de heer J.Th. van Taalingen is op 16 februari jongstleden, bijna 80 jaar oud, overleden. Met hem is een markante persoonlijk heid heengegaan die tal van jaren het beleid van de voorheen Nederlandse Bioscoopbond mede gestalte gaf en op zijn geheel eigen wijze uit voerde. Zijn erudiete rustige, soms onverzettelijke persoonlijkheid dwong respect af; zijn belangstelling en beminnelijkheid, genegenheid. Hij werd geëerd met een Koninklijke onderscheiding; door de NFC met het erelidmaatschap. Een goed mens is niet meer, maar op de NFC heeft hij een onuitwisbaar stempel gedrukt.

Holland Film Nieuws | 2000 | | pagina 6