1 i----1----r Way2Cinema is een product van het bedrijf dat u kent als leverancier van het vertrouwde Ticket Automatisering Systeem (TAS). Tixway (voorheen Duware Services) heeft de waardevolle onderdelen van TAS gebruikt om dit nieuwe softwarepakket te ontwikkelen. De flexibiliteit, om maar eens wat te noem en. Way2Cinema is een softwarepakket dat kan worden afgestemd op de individuele klant. Zo kan het onafhankelijk worden ingezet per bioscoop óf in combinatie met andere bioscopen en een hoofdkantoor. Het is ook mogelijk om zonder een eigen server met Way2Cinema te werken. De kassasoftware zoekt dan via het Internet contact met de centrale Tixway server. Way2Cinema ondersteunt zowel Windows als Linux. Het kloppend hart van Way2Cinema is de basismodule. Met het verkoopprogramma kunnen niet alleen entreebewijzen worden verkocht, maar ook andere producten, waaronder buffetartikelen. Bovendien kunnen er eenvoudig koppelingen worden gelegd, zoals met pinautomaten, barcode scanners, kaartautomaten, Postbus, Belbios en Air Miles. Andere beschikbare toepassingen zijn: het reserveren en ver- I kopen van kaarten via de eigen website, het weergeven van uitgebreide informatie over films (met de optie deze te koppelen aan de eigen website), het beheren van prijzen en kortingen, het plannen en programmeren van voorstellingen, het WB - .'.-.: .-.■,,...,■• ■:.- ShAOCS MBtCM BOX CLIENT Mart - manager 1334567U910177 Hl Mank IJ RJt Momrn Total (tut bookmg 18 50 000 000 -1.50 000 18» wan Mal 'om Svatngnup ™ïlt'

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 11