teasers 32 loopt het verhaal van twee jonge zeer uitzonderlijke gezin nen. 21 Grams is genomineerd voor twee Oscars voor Beste Mannelijke Bijrol (Benicio Del Toro) en voor Beste Actrice (Naomi Watts). '21 Grams is a stunning kaleidoscope ofa motton pictu re - a mosaic of images tbat gradually resolves itself into apowerful tale of tragedy and redemption! <j$ttvax<Xvi\e\X\, Reelviews, IMDB) El Cid (8 april) Regie: José Pozo. Stemmen: Manuel Fuentes, Sancho Gracia, Carlos Latre. Heroïsch animatiesprookje over de jonge knappe prins El Cid, die na de dood van Koning Fernandi verwikkeld raakt in een spel van misdaad en bedrog wat zich toespitst op de troonopvolging! RCV ENTERTAINMENT Spy Kids 3D: Game Over (19 februari) Regie: Robert Rodriguez (Spy Kids 1 2, From Dusk TUI Dawn, Desperado). Cast: Sylvester Stallone (Cop land, Cliffhanger, Rambo), Salma Hayek (Frida, Wild Wild West, Desperado), Antonio Banderas (Frida, Spy Kids 1 2, The Mask ofZorro). De drie dimensionale sensatie! My Baby's Daddy (4 of 11 maart) Regie: Cheryl Dunye (Vanilla Sex, Janine, Greetings from Afrika). Cast: Eddie Griffin (Scaryt Movie 3, Deuce Bigalow, The Mod Squad) Anthony Anderson (Scary Movie 3, Kangaroo Jack, Romeo must Die), Michael Imperioli (The Sopranos, Bad Boys, The Last Man Standing). They are going from players to playtime! Highwaymen (18 maart) Regie: Robert Harmon (They;Nowhere to Run; The Hitcher). Cast: James Caviezel (High Crimes; The Count of Monte Cristo), Rhona Mitra (The Life Of David Gale; Sweet Home Alabama; Get Carter), Frankie Faison (Red Dragon; Showtime; Hannibal). Terreur op de snelweg. UNITED INTERNATIONAL PICTURES Paycheck (26 februari) Regie: John Woo. Cast: Ben Affleck, UmaThurman. Gebaseerd op het verhaal van Philip K. Dick, schrijver van onder andere Minority Report, Blade Runner en Total Recall. Spannende actie-thriller van de regisseur van Face/Off en MI-2. Een man probeert wanhopig te achterhalen wat er de laatste twee jaar met hem gebeurd is en waarom de politie achter hem aan zit. Hij ontdekt dat hij geheim werk heeft verricht en akkoord is gegaan met het wissen van zijn geheugen, in ruil voor een enorme smak geld... Along Catne Polly (18 maart) Regie: John Hamburg (script Meet the Parents). Cast: Ben Stiller, Jennifer Aniston, Philip Seymour Hoffman, Hank Azaria. Een getrouwde verzekeringsman die bang is om risico's te nemen, krijgt een gevaarlijke verhouding met Polly, wat zijn leven overhoop gooit. Verrassende hitkomedie uit Amerika die zonder twijfel ook in Nederland een groot publiek zal trekken. Timeline (25 maart) Regie: Richard Donner (Lethal Weapon). Cast: Paul Walker (2 Fast 2 Furious), Gerard Butler en Billy Connolly Naar de bestseller van Michael Crichton. Een groep studenten archeologie komt vast te zitten in de Middeleeuwen nadat ze daarheen zijn gereisd om hun pro fessor terug te halen. Kunnen ze in leven blijven in het 14e eeuwse Frankrijk tot ze gered worden? Honey (1 april) Regie: Billie Woodruff. Cast:Jessica Alba (Dark Angel, Never Been Kissed), Mekhi Phifer (8 Mi/e), Lil' Romeo. Honey is een sexy danseres en wordt een succesvolle cho- HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 32