er optredens plaats van artiesten zoals Paul de Leeuw, Gordon, Maud en René Froger. Hoogtepunt van deze avond was de veiling onder leiding van veilingmeester Max Hemelraad. Hoewel er eigenlijk alleen maar topitems onder de hamer kwamen, was er wel heel veel inte resse voor de twee borden gesigneerd door Z.K.H. Prins Bernard. Uiteindelijk lever de het Kunstgala 2004 het prachtige bedrag op van bruto ruim een miljoen euro. Met dit geld kan een van de topprioriteiten van Bio, te weten continuering en vooral uitbreiding van het zo belangrijke tele-werkervaringsproject gerealiseerd worden. Het bestuur, de directie, maar vooral de kinderen van Bio-Kinderrevalidatie zijn iedereen die het Kunstgala 2004 mede mogelijk heeft gemaakt én heeft geholpen dat het zo'n succes is geworden, ontzettend dankbaar. MULTIMEDIAWEEKENDEN 2004 41 gehandicapte en chronisch zieke kinderen en jongeren deden dit najaar mee aan drie MultiMedia- Weekenden op het terrein van Bio in Arnhem. De deelnemers werden in drie verschillende leeftijds categorieën ingedeeld. Onder deskundige begeleiding leerden ze hun weg op het Internet, werd hen uitgelegd hoe je een website kunt bouwen, hoe je animaties kunt maken en digitale foto's kunt bewerken. Daarnaast kregen de kinderen les in interviewtechnieken en werd hen op een toegankelijke manier uitgelegd wat je alle maal kunt doen met een digitale video camera. 's Avonds was er ook een programma. Daarin stond ontspanning centraal. Zo werd het nieuwe computerspel Bio-Ball gepresenteerd. Natuurlijk werd dat ook direct uitgeprobeerd. Ook de nieuwe disco-installatie werd onmiddellijk in gebruik genomen. De inzet van de kinderen en jongeren leverde juweel tjes van werkstukken op. Die moesten natuurlijk worden vertoond. Daarom werden de drie weeken den afgesloten met een presentatie van hetgeen er was gemaakt. Deze feestelijke presentatie vond plaats in het bijzijn van begeleiders, ouders, broer tjes, zusjes en vrienden. De organisatie werd gedaan

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 6