teasers Na het succes van K3 en het magische medaillon, komt uit dezelfde stal van Studio 100 nu ook een film over Kabouter Plop! Plop en zijn kaboutervrienden vinden het hondje Kwispel, en ondanks dat ze weten dat deze terug moet naar zijn baasje, vinden ze het eigenlijk ook wel heel gezellig. Dolle pret en leuke avonturen met Plop en zijn nieuwe vriend Kwispel! Assaull on Precinct 13 (3 februari) Regie: Jean Francois Richet. Cast: Ethan Hawke, Laurence Fishburne. De remake van de succesvolle actiethriller uit 1976. Wordt nu al gezien als een van de meest verwachtingsvolle films van 2005. Nieuwsgierig? Kijk opAssaultonPrecinctl3.com MOONLIGHT Exorcist: The Beginning (13 januari) Regie: Renny Harlin (Paul Schrader). Cast: Stellan Skardsgard, Gabriel Mann,Antonie Kamerling. Raise Your Voice (27 januari) Regie: Sean McNamara. Cast: Hilary Duff, Oliver James, Rebecca DeMornay. PARADISO ENTERTAINMENT Maria Pull of Grace (16 december) Regie: Joshua Marston. Cast: Catalino Sandino Moreno, Guillied Lopez, Patricia Rae. Overrompelend drama over de zeventienjarige Maria die genoeg heeft van haar troosteloze leven in Colombia. Wanneer ze via een oude kennis een drugsdealer ontmoet, laat ze zich overhalen om drugs koerier te worden. Actrice Catalino Moreno werd bekroond met de Zilveren Beer voor beste actrice op het 2004 Berlin Film Festival. Andrew Lloyd Webber's The Phantom of the Opera (6 januari) Regie: Joel Schumacher. Cast: Gerald Butler, Emmy Rossum, Minnie Driver. Het heeft veertien jaar geduurd voor deze verfilming er kwam! Gebaseerd op de roman Le Fantome de L 'Opera van Gaston Leroux uit 1910 vertelt The Phantom of the Opera van Andrew Lloyd Webber het klas sieke verhaal over de liefde tus sen de jonge, bloedmooie operazangeres Christine (Emmy Rossum), haar jeugdliefde Raoul (Patrick Wilson) en het Spook (Gerard Butler), een gekweld en mismaakt muzikaal genie. The Cat Returns (13 januari) Regie: Hiroyuki Morita. The Cat Returns is een prachtige fantasievolle Japanse ani matiefilm van dezelfde maker als Spirited Away. De film vertelt het verhaal van het meisje Haru dat op de terug weg van school het leven redt van een kat die bijna ver pletterd wordt door een aanstormende vrachtwagen. Al gauw blijkt dat het niet om een gewone kat gaat maar om Loon, de prins van het Kattenrijk... Resident Evil: Apocalypse (13 januari) Regie:AlexanderWitt. Cast: Milla Jovovich.Jared Harris. In het vervolg op Resident Evil heeft een dodelijk virus zich verspreid over Raccoon City. De enige die in staat is een ramp te voorkomen, is Alice die gemuteerd is en daardoor nieuwe krachten heeft ontwikkeld. Maar zal dat voldoende zijn? The Yes Men (27 januari) Regie: Dan Ollman Sarah Price De documentaire The Yes Men is zowel vermakelijk als schokkend. Op het IDFA 2004 heeft het publiek al kennis kunnen maken met de Amerikaanse grappenmakers Mike en Andy. Hun grappen hebben echter wel een serieuze ondertoon. Als 'The Yes Men' doen ze zich voor als afgezan ten van de Wereldhandelsorganisatie (WTO), om met opruiende teksten en bizarre vermommingen verwarring te zaaien. RCV ENTERTAINMENT Blade Trinity (20 januari) Regie: David S. Goyer. Cast:Wesley Snipes, Jessica Biel, Ryan Reynolds. Wesley Snipes keert terug als de onvermoeibare vampierja ger Blade in het explosieve derde deel. The Final Hunt Begins. The Woodsman (27 januari) Regie: Nicole Kassell. Cast: Kevin Bacon, Kyra Sedgwick, Benjamin Bratt. Een pedofiel keert terug in de samenleving, maar merkt al snel dat hij niet kan vluchten voor zijn verleden en zijn gedachten. 50 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 72