FAQ: Veel gestelde vragen 1 teasers filmtransport In co-production with fibrocit Cineseat NV Hospitaalweg lb B-8510 Marke-Kortrijk België tel.: +32(0)56 22 56 99 t. pottea u@ci neseat. be voor Nederland: +31 (0) 78 676 25 98 info@hansmayer.nl In elke editie van HFN vindt u op deze plaats antwoord op veelgestelde vragen over het filmtransport. •■■r' dames van het organisatiebureau haar best deed om de goudkleurige string te verbergen, had ik het gevoel onverwacht in een chique parenclub terecht te zijn gekomen. Overigens enigszins ongemakkelijk, want mijn godenzonen lichaam heb ik ook al lang geleden achter me gelaten. Het was het gelukkig allemaal waard, geslaagde avond, blije Koningin, maar het allerbelangrijkste: publiciteit en nog eens publiciteit, resulterend in een openingsweek end dat boven de voorgangers Abeltje en Minoes uit komt. Dit worden mooie kerstcijfers! We mogen The Polar Express en Ocean's 12 (cameo nog steeds niet bekend) toevoegen aan ons rijtje luxe proble men (wordt het zoveel miljoen of zoveel miljoen). Echt leuk is het om de aandacht te vestigen op ons nieuwe jaar, Un long dimanche de fiancailles, de nieuwe Jean- Pierre Jeunet in januari. Lepel, een geweldige familiefilm van Willem van de Sande-Bakhuyzen, Constantine met Keanu Reeves, Miss Congeniality 2, Batman Begins, Sjakie en de chocoladefabriek, De griezelbus, Harry Potter 4.... Proost op een geweldig 2005! i 1 Icontracl sealing Ik heb een verkeerde film ontvangen die niet voor mij is bestemd. Wat kan ik het beste doen? U dient direct contact op te nemen met de Filmdienst en ons te informeren over de filmtitel. De film zal dan weer door ons worden opgehaald en afgeleverd worden op het juiste afleveradres. Niet alle films zijn woensdagnacht opgehaald. Hoe komt dit? Wat moet ik doen? Het komt voor dat niet alle films zijn opgehaald, terwijl er wel films en reclamematerialen zijn afgeleverd. Dit komt doordat er incidenteel ruimtegebrek is in de auto. De door zendingen worden altijd meegenomen. De films zullen bij het eerstvolgende transport gewoon worden meegenomen. Zet u de films op de daarvoor afgesproken locatie neer. Mochten films langer dan twee weken blijven staan, of staan deze in de weg, neemt u dan contact met ons op. Wij zullen dan een extra transport organiseren. Ik moet een doorzending ontvangen, maar het is al 15.00 uur! Hoe weet ik zeker of de doorzending onder weg is? U kunt er van uitgaan dat alle doorzendingen voor 18.00 uur geleverd worden. Met inachtneming van onvoorziene omstandigheden als files. Bent u niet zeker, belt u dan gerust met de Filmdienst vanaf 16.00 uur. Let wel: een doorzending kan nooit als matinee geboekt zijn! -----1 Mi 1

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 75