Take Ten in Uden Merral Zutphen, een uitgaansg In gesprek met René van Steen theater paspoort in the picture 'Druk, druk, druk' krijg je te horen als je het antwoordappa raat van bioscoopexploitant René van Steen treft. Drie weken voor de opening van Merral Zutphen is dat goed voorstelbaar. HFN ging een kijkje nemen en werd uitgebreid rondgeleid door de in werkkleding gestoken bioscoopmag naat. Een spraakwaterval van een uur daalde neer waarna een van Nederlands meest dynamische bioscooponderne mers weer snel aan de slag moest. Naam bioscoop: Take Ten Uden Stad: Uden Zalen: 4 Stoelen: 474 Exploitant: Roma Servicebioscopen B.Y, Maddy Wolf - van den Oever en Han Wolf Bedrijfsleider: Robin Zweedijk Aantal medewerkers: 45 Verwachte aantal bezoekers per jaar: 100.000 Open sinds: 1 december 2005, 14 december 2005 officiële opening Stoelen: Huizenga Projector: Selectronic (Ernemann 15) Formaat grootste doek: 10,25x4,29 Concessions: Meer dan 100 pro ducten op de kaart waaronder Coca-Cola en Dommelsch Bioscoopreclame: CineFox en Jean Mineur Bioscoop is onderscheidend door: In de moderne servicebios coop leidt een trap naar de eerste verdieping, die geheel is gereser veerd voor bezoekers die extra service willen. In de Club Lounge kan vooraf en na afloop van de film een hapje en drankje worden genut tigd. De Club Lounge leidt naar twee vides boven zaal 1 en 2, waar de bezoeker wordt ontvangen met een glaasje champagne. Een menu kaart met de meer uitgelezen dran ken en speciaal opgeleid personeel biedt extra service. Website: www. taketen.nl Dano Photo Design Door Lucia Alleman René van Steen is zijn hele leven al actief in de entertain mentindustrie. Hij werkte onder meer voor filmdistri buteurs Warner Bros. en RCY In 1997 nam Van Steen het besluit om voor zichzelf te beginnen, met het idee dat hij wat kon toevoegen aan het Nederlandse bioscooppark. Merral Theaters, genoemd naar Renes dochter, bestaat inmiddels uit zeven lokaties. Volgend jaar wordt de bioscoop in Cuijk geopend. Geertruidenberg, Echt, het lijken geen plaatsen voor een bloeiende bioscoop. Van Steen:'Dat zou je misschien denken, maar in Hulst, een plaatsje met 8.000 inwoners, hadden we vorig jaar wel 100.000 bezoekers. Dan doe je het toch niet slecht!' Zutphen is een charmant Hanzestadje met 56.000 inwoners. In het centrum hangt een welhaast middeleeuwse sfeer. Aan de andere kant van het spoor ligt De Mars, een industrieterrein dat de gemeente de komende jaren wil opscho- nen.Tussen de McDonald's en kinderspeelparadijs Ballorig staat het nieuwe bioscoopcomplex Merral Zutphen. Is 2005 ook nog een goed moment om een nieuwe bioscoop neer te zetten? Van Steen: 'Landelijk zie je inderdaad een dalende trend. Als je bij ons naar de eerste 36 weken kijkt dan hebben wij een toename van het publiek gehad van twee procent ten opzichte van vorig jaar. Ik ben dus niet ontevreden. Wat Zutphen betreft: hier moest gewoon een bios coop komen. Vorig jaar is de Hanzehof gestopt met films. Er was dus eigenlijk niets op dit vlak. Een bioscoop met vier zalen is prima voor Zutphen.' René van Steen: druk, druk, druk... Foto Tanja van Rooden. 14 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 14