Uitslag najaarsexamen voor operateurs NVB uTOPeus Kf Op 15 november jongstleden vond het examen voor opera teurs weer plaats. De locatie was ditmaal City in Amsterdam. Een overzicht van de resultaten. Directie en medewerkers van Utopia Nederland wensen u een voorspoedig en gezond nieuw filmjaar in 2006! 37 Door Mary Silva Het aantal cursisten loopt nog altijd terug. Dat verklaart wederom het lage aantal aanmeldingen voor dit examen. Er waren in eerste instantie eenen twintig kandidaten aangemeld, waar van twee personen zich uiteinde lijk hebben afgemeld en een per soon op de dag zelf besloot af te zien van verdere deelname aan het examen. Er hebben in totaal acht tien kandidaten deelgenomen aan dit examen: twaalf kandidaten voor een volle dig A-examen, drie kandidaten voor herexamen A, twee kandidaten voor een volledig B-examen en een kandidaat voor een herexamen B. Er zijn in totaal acht personen geslaagd, te weten: Volledig A-examen De heer W van Deursen (Euro Cinema Den Bosch), de heer E. Boschman (Verkadefabriek), de heer J. Uttien (Filmschuur), de heer C. Muris (Foroxity). Herexamen A (vak: Basiskennis Elektrotechniek) Mevrouw J.Velkers (Het Ketelhuis), mevrouw N. van Bommel (Filmschuur), de heer D. Bel (De Koning van Engeland). Volledig B-examen Mevrouw J. Zuidam (Brinkmann Haarlem). Van de overige tien kandidaten zijn twee personen geslaagd voor drie van de vier vakken. Zij mogen bij een vol gend examen een herexamen afleggen voor het vak waarvoor zij zijn gezakt. De overige acht kandidaten zijn gezakt voor een herexamen en/of twee of meer vakken. Zij moeten een volgende keer een volledig examen (dus vier vakken) afleggen. Afscheid Na afloop van het examen hebben de examinatoren afscheid genomen van Mary Silva. Zij heeft onder andere de opleidingen voor het bioscoopperso neel gecoördineerd sinds de zomer van 2002. Dit was het laatste examen waaraan zij heeft meegewerkt. Haar werkzaamheden worden binnenkort overgenomen door haar opvolg(st)er. Examinatoren Aan de hand van de oproep voor nieu we examinatoren in één van de vorige edities van HFN is een aantal reac ties bij de NVB binnengekomen. Er zijn sindsdien gesprekken gevoerd en wij kunnen u meede len dat tijdens dit examen al een van de nieuwe examinatoren 'het team' heeft kunnen versterken. Voorjaarsexamen De NVB feliciteert de geslaagde kandidaten met het behaalde resultaat! Zoals altijd gaat de dank uit naar de examinatoren en deze keer Pathé en de medewerkers van City Theater in Amsterdam voor hun mede werking aan dit examen. Het volgende examen vindt plaats in het voorjaar van 2006. Kandidaten kunnen zich vanaf januari 2006 aan melden voor dit examen. Werkgevers en cursisten worden te zijner tijd per email ingelicht.Alle informatie zal tevens verschijnen op www.nvbinfocentrum.nl. www.utopolis.com HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 36