tic Beter en veiliger filmtransport leidt tot kostenstijging 250e Sneak Preview in Atlantic Harderwijk kort international 38 De aanpassingen die het filmtransport in de afgelopen periode heeft ondergaan en nog altijd ondergaat, zijn niet zonder gevolgen voor de prijs die exploitanten en ver huurders betalen voor het gebruik ervan. 1 januari aan staande gaat de prijs per verzendsticker omhoog van 70 eurocent naar een euro. De overige kosten voor verzen ding blijven gelijk. Tegenover de stijging staat wel een vervoer van filmkopie- ën en reclamemateriaal dat voldoet aan de veiligheidseisen van zowel distributeurs als exploitanten. Zo kunnen hoofd films door de aanpassingen (onder meer door het toevoe gen van een zogeheten tag in de verzendstickers) van ver trek tot aankomst elektronisch worden gevolgd. Ook het reclamemateriaal wordt geregistreerd afgeleverd. Daarnaast kunnen exploitanten en filmverhuurders met behulp van de website www.filmtransport.info precies zien welke zendingen naar hen onderweg zijn.In de eerste helft van volgend jaar zal de volgende stap in het proces worden gezet. In bioscoop Atlantic in Harderwijk vond op donderdag 20 oktober de 250e Sneak Preview plaats. De bezoekers, wiens ticketnummers in een tombola gingen, maakten kans op dvd's en soundtracks. Na een speciale Sneak-cock- tail werd Elizabetbtown als Sneak Preview vertoond. Aan het einde kreeg iedereen nog een Sneak 250 agenda. GmbH Co. KG Julius-Saxler-StraBe 11 D-54550 Daun Tel.: +49 (0) 65 92 - 95 99 0 Fax: +49(0)65 92-95 99 99 E-Mail: officeaticket-international.com www.ticket-intemational.com Groot-Brittannië, Salisbury Griekenland, Athene Italië, Turijn Slowakije, Zilina - Zwitserland, Zürich HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 37