cast Geeske van Mierlo Rick van Santen 1 november is Geeske van Mierlo als marketing manager begonnen bij Buena Vista International (Netherlands) B.V Zij is afkomstig van Heinz, waar zij als brand acti- vation mana ger en marke ting manager werkzaam is geweest. Rick van Santen is als promotions media coör dinator aange treden. Hij werkte eerder als account manager bij Hillenaar Outdoor Advertising. Met ingang van 12 oktober heeft Boudewijn Muts zijn functie binnen de Utopia Group neergelegd. Tot die datum was hij CEO, lid van de raad van bestuur en algemeen directeur van het concern. De leiding van de onderneming is nu volledig in handen van Nico Simon. 1 november jongstleden kwam er een einde aan de loopbaan van directeur Herman ten Cate bij mediaexploi- tant Screenvision. Herman is inmiddels begonnen bij mediabureau Carat, waar hij is gestart als account director. Ook Paulette Buenting stopt bij Screenvision. Zij is vanaf 2 januari ver antwoordelijk voor marketing, PR en media bij Merral Theaters. Zij volgt daar Cynthia Marras op. Na drieëneenhalf jaar voor de NFC en NVB te hebben gewerkt is directiese cretaresse Mary Silva woensdag 23 november gestopt met haar werk voor de belangenorganisatie. Per 1 decem ber is zij begonnen op de communica tieafdeling van een Amsterdamse pro jectontwikkelaar. Na bijna een jaar bij Young Media Group te hebben gewerkt, is sales manager Daan Mollema daar eind november vertrokken. Nederland is weer een filmdistribu teur rijker. Vanaf 1 januari aanstaande is Benelux Film Distributors (BFD) in zowel Nederland als België actief als nieuwe onafhankelijke filmdistribu teur. De onderneming is een joint venture tussen de Nederlandse bedrij ven Dutch FilmWorks, Inspire Pictures en het Belgische Lumière. De dagelijk se leiding van het Nederlandse kan toor is in handen van Carolyn van Liefland. Per 1 januari begint ook Bas Hol, voorheen booker bij UIP, als sales manager bij het nieuwe kantoor. Hij versterkt het team dat naast Van Liefland bestaat uit Erik Vellekoop (sales assistent) en Maartje Verhoeven (marketing assistent). Zie ook pagina 29. Pathé Distribution is ook een nieuwe distributeur. Het bedrijf gaat zich richten op de exploitatie van filmrechten die door Pathé voor de Nederlandse markt worden aange kocht. Het nieuwe bedrijf wordt geleid door Hajo Binsbergen, tot voor kort senior manager marketing concessions van bioscoopconcern Pathé. Hij is 1 december begonnen. Zie ook pagina 29. Hajo Binsbergen is bij Pathé opge volgd door Hans José. Hij werkte eerder als mar keting mana ger bij Electronic Arts Benelux. Hans José Filmdistributeur Paradiso Entertainment Nederland sluit haar deuren met ingang van 1 januari. Booker Esther de Groot en marke ting medewerkster Irene van Helden moeten uitkijken naar een nieuwe baan. Zie ook pagina 29. 31 oktober is voormalig marketing manager van Buena Vista International Tanja Adriani haar eigen bedrijf gestart. Zij richt zich als freelancer op marketing- en publiciteitswerkzaamhe- den in de entertainmentsector.Tanja is te bereiken via telefoonnummer 06- 15095510 en e-mailadres tanja.adria- ni@planet.nl Warner Bros. (Holland) B.V. heeft met ingang van 30 november jongst leden haar naam gewijzigd in Warner Bros. Entertainment Nederland B.V. Alle zakelijke overeenkomsten blijven van kracht en ook het team blijft onveranderd. GEBOORTEN Frank Smit, commercieel manager van de Nationale Bioscoopbon, en Charlotte Oude Reimer zijn opnieuw ouders geworden. 2 decem ber werd hun Casper geboren VERHUIZINGEN Screenvision Nederland is per 1 janua ri op een nieuwe locatie gehuisvest. Het nieuwe adres is Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam Postbus 37743 1030 BG Amsterdam Telefoon 020 - 7189140 Fax 020 - 7189149 HOLLAND FILM NIEUWS - 5

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 5