Kassa Ticket Software IM}£... City-Ticket.nl ReBiTicks achter de schermen Tim Kuik: 'Providers zien nu dat ze geen kans van slagen hebben als het voor de rechter komt! Betrouwbare ticketsoftware en ontstaan vanuit de praktijk. Met o.a.: Een complete BackOffice Geïntrigeerd met Maccsbox Internetreservering met betaling via Ideal Geïntrigeerd passysteem voor diverse acties Meer dan 25 theaters werken met KTS. Tevens kunnen wij diverse hardware leveren zoals: Ticket printers (Practical Automations) Evolis pasprinters of bedrukte klantenpasjes Wilt u meer informatie over KTS, of wilt u een vrijblijvende demonstratie? Neem dan contact op met Dhr. Vos. Mobiel 06 53 31 72 74 Vanaf juli 2007 zal er een geheel nieuwe versie beschikbaar zijn, IM$2... www.rebitif Straffen Bij de Stichting BREIN hebben ze in 2006 niet stilgezeten, zo blijkt uit de cijfers. Er werd meer dan 12.000 keer actie ondernomen. Dat leidde er onder meer toe dat 115 illegale uit- wisselsites, de zogeheten p2p-sites, werden afgesloten met meer dan 1,5 miljoen geregistreerde gebruikers. Daarnaast werden er een kleine 8.600 internetadvertenties verwijderd voor illegale cd's en dvd's. En werden er meer dan 200 civiele acties gevoerd tegen piraten die hun waren op lokale markten probeerden te verkopen of films het land probeerden binnen te smokkelen. Door de FIOD-ECD wer den op aangeven van BREIN enkele tientallen strafrechtelijke acties uitge voerd. Als de rechterlijke macht er uiteindelijk aan te pas komt, zijn de straffen niet mals. Kuik:'Op het moment dat je professioneel illegale films verspreidt, dan is de maximum straf vier jaar gevangenis en 870.000,- euro boete. Die strafmaat lijkt mij zwaar genoeg. Die wordt ook niet altijd opgelegd. Heel vaak is het min der. Maar er worden voor professione le piraterij wel degelijk gevangenis straffen opgelegd. Als het om kleinere vergrijpen gaat, kunnen het ook voor waardelijke of taakstraffen zijn. Zit er nog iemand vast? Kuik: 'Ik denk dat de laatste grote piraat midden vorig jaar is vrijgekomen. Bij mijn weten zit er nu niemand meer achter de tralies.' De omvang van de problematiek lijkt de vraag te rechtvaardigen of er ooit een piraterijvrij tijdperk zal zijn. Tim Kuik denkt van niet. 'Ik vier dit jaar mijn vijfentwintigjarig jubileum wat betreft betrokkenheid bij de bestrijding van piraterij. In Europa heb ik dertig anti-piraterij organisaties opgericht. Elke keer als ik personeel zocht, dachten de kandidaten dat ze na twee jaar hun baan kwijt zouden zijn omdat er dan geen piraterij meer zou zijn. Ik zei dan altijd dat piraterij, net als diefstal, van alle tijden is. Er zal altijd een niveau van handha ving nodig zijn, ook al verandert de piraterij door de tijd heen.' >/are voor bioscopen HOLLAND FILM NIEUWS - 25

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 27