Operateurs examen 2007 achter de schermen Baanbrekende visuele presentatie met meerwaarde Litefast 360° transparent LED-Display Technology Daarbij zijn we natuurlijk veel beter thuis in de fllmbranche dan andere vervoerders en genieten vertrouwen van alle partijen.' Zaken die in alle theaters van een con cern worden gebruikt, zoals printer- cartridges, zouden centraal kunnen worden ingekocht, waardoor er kwan tumkorting kan worden bedongen. De voorraad kan dan bij Gofllex wor den opgeslagen en als een theater er eentje nodig heeft, kan die mee op de wagen. Hetzelfde zou kunnen gelden voor xenonlampen voor de projecto ren. Als ik tegenwerp dat deze pro ducten momenteel door technische leveranciers worden geleverd, die hun marge niet graag zullen afstaan, antwoordt Huis in 't Veld:'Als bios copen dit liever zelf blijven regelen, staat ze dat vrij. Wij willen alleen kijken waar we de branche van dienst kunnen zijn'. Geen bier Het is echter niet Gofllex' bedoeling dat er straks ook M&M's en kratten bier naast de films in de wagen staan. 'Food and beverage worden vaak geleverd volgens deals met vaste drankleveranciers. Daar willen we niet tussen gaan zitten, tenzij ons dat wordt gevraagd', aldus Paul Huis in 't Veld. Wie echter denkt dat Gofllex nooit voedingsmiddelen vervoert, heeft het mis: 'Onlangs was er een Japans filmfestival in Amsterdam en daar hebben wij de catering voor ver voerd. Dan laten we een speciale koelwagen rijden, waarvan de chauf feur ook een extra opleiding heeft genoten.' Ook als het op film zelf aankomt kan Gofllex maatwerk leveren: 'Het komt regelmatig voor dat we een film bij Schiphol afhalen, hem inklaren, zorgen dat hij naar de ondertitelaar gaat, daar wordt opgehaald en dan naar het depot gaat.' Gofllex is zeven dagen per week voor de fllmbranche beschik baar, van zeven uur 's ochtends tot elf uur 's avonds. Wegens het geringe aantal inschrijvingen is dit jaar besloten het operateursexamen eenmalig te laten plaatsvinden. Deze dag is vastgesteld op dinsdag 8 mei aan staande en zal plaatsvinden in het Grand Théatre in Amersfoort. Het inschrijfformulier voor het examen kan worden gedownload via de website www.nvbinfocen- trum.nl. Het formulier is te vin den in het menu onder opleidin gen en examens. Voor verdere informatie kunt u zich richten tot de NVB, Ellemieke Visser 020-4266108. Litefast 360° transparent LED-Display technologie: Een doorbraak in opvallende High-Tech visuele presentaties. Ontworpen voor het opvallend weergeven van electronische media, reclame, vluchtgegevens, bewegende en stilstaande beelden. Het boven het publiek uitstekende transparante 360° 'beeld scherm' (98"), trekt onvermijdelijk de aandacht door zijn bijna holografische presentatietechniek. Het publiek verbaast zich over deze opvallende presentatie en zal direct geraakt zijn door de attractieve en informatieve beelden. Door de vorm van de Litefast kan de onderzijde van de zuil als billboard fungeren. Dit versterkt de samenwerking tussen de beelden van het litefast 360° display en de boodschap op de infozuil. Binnenin het 360° beeld is plaats voor uw product zodat de geprojecteerde informatie holografisch rond uw product wordt weergegeven. s>JkJ Digital&Media Solutions B.V. Watermolen 10 4751 VK Oud Gastel T. +31(0) 165 514963 F. +31(0) 165 511923 E. info@denms.nl W. www.denms.nl 22 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 27