Cast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. ED Ron Sterk De Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB) heeft Ron Sterk benoemd tot directeur. Ron Sterk begint 1 januari 2009 bij de brancheorganisatie. Sterk was jarenlang directeur van bioscooponderneming Mi- nerva (zie ook artikel op pagina 16). De taken van Ron Sterk bij Minerva en MUSTSEE worden voorlopig overgenomen door een managementteam on der leiding van Jan Willem Verhoef. In het team hebben zitting: Marja de Gooijer, Leon Koop, Gerrit Doorn en Remon Guitjens. Gertjan Langeland Fulko Kuindersma Marketingmanager Gertjan Langeland heeft RCV En tertainment per 1 december jongstleden verlaten. Hij is partner geworden in het nieuwe filmproductiehuis Lev Pictures. Gertjan wordt opgevolgd door Fulko Kuin dersma. Fulko is afkomstig van A-Film, waar hij een mar ketingfunctie bekleedde bij zowel theatrical als home entertainment. Nicole Boer Charlotte Landman Eind oktober kwam er een einde aan de loopbaan van publiciteitsmedewerkster Nicole Boer bij RCV Entertain ment. Sinds 1 november zijn haar publiciteitstaken over genomen door de nieuwe RCV-medewerkster Charlotte Landman. Charlotte komt van de communicatieafdeling van IDTV Liesbeth Braakensiek Jan Uttien Jan Uttien is sinds half november programmeur gewor den van de Filmschuur in Haarlem. De voormalige as sistent programmering en hoofdoperateur volgt Liesbeth Braakensiek op die sinds 1 december werkzaam is als adviseur en projectoördinator bij Kunst Cultuur Gel derland. Babette Wijntjes Babette Wijntjes zal de Nederlandse ploeg van filmdis tributeur Paradiso met ingang van januari aanstaande komen versterken als booker. Babette werkte tot voor kort bij The Movies in Amsterdam. Marieke Pohlman Rosalie Moorman Vrijdag 14 november jongstleden was de laatste dag bij A-Film van Marieke Pohlman. De voormalige marke- tingmedewerkster vertrok na ruim acht jaar. Marieke is vervangen door Rosalie Moorman, die publicity mar keting coördinator A-Film Quality op haar kaartje heeft staan. Menno Peters Thomas Wolff Marjolijn Hoffmans Het team van A-Film Entertainment is inmiddels helemaal compleet. Naast Frank Groenveld (sales), Dennis van den Berg (marketing) en Manon de Weerd (publiciteit), bestaat het uit Menno Peters (salescoördinator), Thomas Wolff (marketingcoördinator) en Marjolijn Hoffmans (pu bliciteit- en promotiecoördinator). Coen Michielsen Kees Koot Coen Michielsen is de nieuwe finance director bij A-Film. Hij volgt Kees Koot op. Michielsen was al eerder werk zaam in het bioscoopbedrijf en wel als de financiële man bij Minerva. Dorien van de Pas Dorien van de Pas wordt het nieuwe hoofd speelfilm bij het Nederlands Fonds voor de Film. Per 5 januari aan staande volgt zij in die functie Arnold Heslenfeld op. Als senior stafmedewerker was zij tot voor kort werkzaam bij het Stimuleringsfonds Nederlandse Culturele Om roepproducties Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Anne Marie van Vollenhoven, Lucia Alleman, Marije Sietsma, Romy van Krieken, llona van Genderen Stort, Engel Veld, Frank de Neeve, Frank Smit, Roloff de Jeu, Roeland Loosen, Pie- ter Nabbe, Vincent Snoeker, Dirk de Lille (co lumnist), Hans Pos (columnist), Karel de Vries (columnist), Berend Jan Kompanje (illustraties) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Drukwerkbegeleiding Young Creations Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM T. 020-6793843 F. 020-6732963 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 30,- (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Nationale Bioscoop bon, Action Freight, Actionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Bridge Entertainment Group, CineFox, Coca-Cola Enterprises Neder land BV, Compeso GmbH, Digital Genius, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Ro- veka, Stichting Filmtransport NVF/Filmcentrale Nieuwegein BV, ticket.international Software Trading, Universal Pictures International (Net- herlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictu res (Netherlands), Warner Bros. Pictures Inter national Holland, XDC, Young Creations BV. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 15e jaargang nummer 85 december 2008 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'I moved on because that's the job, and f hat's what we do.' (Tim Roth als Emil Blonsky in The Incredible Hulk)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 67