Picture this... HFN Doe mee en win... Als je weet uit welke negen films de uitsneden afkomstig zijn die zijn afgebeeld, dan maak je kans op een filmprijs. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. IQ Door Jeroen Huijsdens Bij elke foto staat welke letter uit de titel van de afgebeelde film je moet noteren. Samen vormen ze de eerste negen letters van een nieuwe film. Wat is de titel? Uitslag De filmtitel die we twee nummers geleden zochten was: Transformers: Revenge of the Fallen. Uit alle goede inzendingen hebben we weer een winnaar getrokken en dat is Robert-Jan van Wilgen werkzaam bij Arcade Bioscoop Gouda en Roxy Theater Gorinchem. Van harte gefeliciteerd! De prijs wordt opgestuurd. 1 e letter De derde letter van het eerste woord van deze filmtitel. 2e letter De tweede letter van het eerste woord van deze filmtitel. 4e letter De eerste letter van het 5e letter derde woord van deze filmtitel. filmtitel. De eerste letter van deze 7e letter De eerste letter van het tweede woord van deze filmtitel. 8e letter De tweede letter van het eerste woord van deze filmtitel. Een tipje van de sluier: deze film won dit jaar een prijs tijdens het filmfestival van Berlijn. Stuur je antwoord voor 25 novem ber aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De eerste letter van deze filmtitel. 6e letter De laatste letter van deze filmtitel. 9e letter De eerste letter van het derde woord van deze filmtitel. 'I believe you are searching for the answers in all the wrong places...' (Patrick Swayze als Jim Cunningham in Donnie Darko)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 13