HFN E3 Hoofdrollen: Dylan Moran, Mark Doherty, Keith Allen, Amy Huberman, David O'Doherty Regie: lan Fitzgibbon Genre: komedie Distributie: LOC Film Distribution Release: 22 oktober 2009 Michael Jackson's This Is It Verhaal: Michael Jackson's This Is It biedt Jackson-fans en muziekliefhebbers een zeldzame blik achter de schermen van de artiest terwijl hij oefende voor zijn uitverkochte concerten die oorspronkelijk deze zomer in Londen zouden plaatsvinden. Hoofdrol: Michael Jackson Regie: Kenny Ortega Genre: concert Distributie: Sony Pictures Release: 28 oktober 2009 New York, I Love You Verhaal: Een hele rij bekende acteurs en soms wat minder bekende regisseurs verzamelden zich om een gezamenlijke liefdesboodschap te brengen aan de stad die nooit slaapt. Terwijl we met ze door de stad dwalen, krijgen we allerlei korte love stories te zien. Hoofdrollen: Shia LaBeouf, Orlando Bloom, Julie Chris- tie, Ethan Hawke, John Hurt, Christina Ricci Regie: Mira Nair, Brett Ratner, Shekhar Kapur en anderen Genre: drama, komedie, romantiek Distributie: Paradiso Entertainment Release: 29 oktober 2009 Verhaal: Verfilming van Saskia Noorts debuutroman. Een alleenstaande moeder van twee kinderen krijgt dreigbrieven nadat ze een abortus heeft ondergaan. Het gaat van kwaad tot erger, de verdachten stapelen zich op en de vrouw begint aan haar eigen verstand te twijfelen. Hoofdrollen: Linda de Mol, Daan Schuurmans, Huub Stapel, Ariane Schluter, Koen de Bauw Regie: Will Koopman New York, I Love You. Paradiso Entertainment. Love Happens. A-Film Entertain ment. Genre: thriller Distributie: El Release: 29 oktober 2009 The Informant Verhaal: Na het zien van de film is het moeilijk te geloven dat het toch echt op feiten is gebaseerd. Het bizarre verhaal begint als pennenlikker Mark Whitacre zich bij de FBI aangeeft om te fungeren als klokkenlui der. De FBI heeft geen flauw idee waar ze aan begint. Hoofdrollen: Matt Damon, Melanie Lynskey, Scott Bakula, Patton Oswalt, Clancy Brown Regie: Steven Soderbergh Genre: drama, komedie Distributie: Warner Bros. Release: 29 oktober 2009 Verhaal: Nadat een echtpaar zijn kind verliest, stort met name de vrouw zich in een depressie. De man denkt haar zelf te kunnen helpen en neemt haar mee naar hun hutje in het bos. De film shockeerde in Cannes, maar niemand bestreed de Gouden Palm voor Gains- bourg. Hoofdrollen: Charlotte Gainsbourg, Willem Dafoe Regie: Lars von Trier Genre: drama, thriller Distributie: Wild Bunch Release: 29 oktober 2009 Love Happens Verhaal: Burke heeft na het verlies van zijn vrouw een boek geschreven voor zijn lotgenoten en is daardoor een succesvolle goeroe geworden. Eloise heeft net haar zoveelste vriendje aan de kant gezet en besluit een van Burke's lezingen bij te wonen. Hoofdrollen: Jennifer Aniston, Aaron Eckhart, Martin Sheen, Judy Greer, Sasha Alexander Regie: Brandon Camp Genre: drama, romantiek Distributie: A-Film Entertainment Release: 5 november 2009 'This is what l've always liked about New York...' (Robin Wright Penn in New York, I Love You)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 29