m TRAILERS Terribly Happy Verhaal: Het is een behoorlijke overgang om van de grote stad in een gehucht terecht te komen. Vooral als je de sterke arm der wet bent en iedereen deze buiten staander daardoor nog eens extra wantrouwt. Vooral als hij goed verborgen geheimen begint te ontrafelen... Hoofdrollen: Jakob Cedergen, Lene Maria Christensen, Kim Bodnia, Lars Brygmann, Anders Hove Regie: Henrik Ruben Genz Genre: drama Distributie: LOC Film Distribution Release: 5 november 2009 Cirque du Freak: The Vampire's Assistant Verhaal: De fascinatie met vampieren in boek- en filmvorm gaat nog even door met deze verfilming van Darren Shans populaire filmreeks. Een doodgewone tienerjongen leert tijdens een freakshow een oude vampier kennen en wordt zijn hulpje. Hoofdrollen: Chris Massoglia, John C. Reilly, Josh Hut- cherson, Jessica Carlson, Ray Stevenson Regie: Paul Weitz Genre: avontuur, fantasy Distributie: Universal Pictures International Release: 5 november 2009 Orphan Verhaal: Na The Omen zouden mensen beter moeten weten dan een kind te adopteren kort nadat hun eigen kind is overleden. Ook in Orphan blijkt het nieuwe gezinslid de nodige dingen te verbergen. En ze leek nog wel zo lief- Hoofdrollen: Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrman, CCH Pounder, Jimmy Bennett Regie: Jaume Collet-Serra Genre: horror, drama Distributie: Warner Bros. Release: 5 november 2009 Verhaal: In Mexico leeft een man in de grote lege villa Terribly Happy. LOC Film Distri bution. The Time Travel- ler's Wife. Warner Bros. van een lady. Zijn enige taak is de boel een beetje aan kant houden voor het geval er een potentiële koper komt. Na meer dan tien jaar dit monotone bestaan te hebben geleid, kan de man bijna niet anders meer. Hoofdrollen: Nolberto Coria, Nancy Orozco, Tesalia Huerta, Ericka Castillo, Liliana Judith Cortes Regie: Enrique Rivero Genre: drama Distributie: Filmmuseum Release: 12 november 2009 2072 Verhaal: Je zou bijna denken dat Roland Emmerich {ID4, The DayAfter Tomorrow) een hekel heeft aan de wereld, want in zijn films krijgt de planeet het altijd zwaar te verduren. Met 2012 overtreft hij zichzelf door het einde der tijden te verkondigen en vakkundig in beeld te brengen. Hoofdrollen: John Cusack, Woody Harrelson, Thandie Newton, Amanda Peet, Danny Glover, Chiwetel Ejiofor Regie: Roland Emmerich Genre: actie, drama Distributie: Sony Pictures Release: 11 november 2009 The Time Traveüer's Wife Verhaal: Liefde is tijdloos in de verfilming van Audrey Niffeneggers bestseller. Door een genetisch defect reist Henry ongewild heen en weer in de tijd. Toch probeert hij een zo normaal mogelijk gezinsleven op te bouwen met de lieftallige, lineair levende Clare. Hoofdrollen: Eric Bana, Rachel McAdams, Arliss Ho- ward, Ron Livingston, Brooklyn Proulx Regie: Robert Schwentke Genre: drama, romantiek Distributie: Warner Bros. Release: 12 november 2009 Das wei'sse Band Verhaal: Na vier keer te zijn genomineerd mocht Michael Haneke dit jaar eindelijk de Gouden Palm van Cannes in ontvangst nemen. Het verhaal is weer ver- 'You will be able to do all kind of things!' (John C. Reilly als Larten Crepsley in Cirque du Freak)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 30