m HFN TRAILERS ^■N [01] Distributie: Cinemien Release: 26 november 2009 Verhaal: Claireece 'Precious' Jones lijkt meerdere ste reo-type probleemjongeren in één te zijn. Ze is dik, arm, misbruikt, verkracht, analfabeet en zwanger van haar tweede kind. Het lijkt een aflopende zaak, maar ze krijgt een tweede kans die ze met beide handen grijpt. Hoofdrollen: Gabourey Sidibe, Mo'Nique, Paula Patton, Mariah Carey, Lenny Kravitz, Sherri Shepherd Regie: Lee Daniels Genre: drama Distributie: A-Film Quality Release: 3 december 2009 Case 39 Verhaal: Als sociaal werkster is ze wel wat gewend, maar Emil schrikt toch behoorlijk als ze ziet hoe een ou- derstel hun dochtertje in de oven stopt. Ze redt het kind en neemt het bij zich in huis. Om er vervolgens achter te komen wat de ouders bezielde. Hoofdrollen: Renée Zellweger, Jodelle Ferland, lan McShane, Bradley Cooper, Callum Keith Rennie Regie: Christian Alvart Genre: thriller Distributie: Universal Pictures International Release: 3 december 2009 The Limits of Control Verhaal: Vier jaar na Broken Flowers krijgen we einde lijk weer een nieuwe van Jim Jarmusch voorgeschoteld, met veel oude bekenden. Een mysterieuze vreemde ling dwaalt door Spanje en door zijn eigen gedachten terwijl hij zijn geheimzinnige opdracht probeert te vervullen. Hoofdrollen: Gael Garcfa Bernal, Isaach De Bankolé, Tilda Swinton, John Hurt, Bill Murray Regie: Jim Jarmusch Genre: drama, misdaad Distributie: A-Film Quality Release: 3 december 2009 Ninia Assassir rOSl Verhaal: Als kind is Raizo (de Koreaanse martial arts sensatie Rain) van de straat geplukt en opgevoed tot een koele killer door de geheime Ozunu-clan. Ze had den alleen niet zijn vriend over de kling moeten jagen, want nu loopt hij weg van hun huis en zweert bloedige wraak. Hoofdrollen: Naomie Harris, Randall Duk Kim, Rain, Rick Yune, Sung Kang, Ben Miles, Shó Kosugi Regie: James McTeigue Genre: actie, misdaad Distributie: Warner Bros. Release: 3 december 2009 Brothers [03] Verhaal: Wie het Deense origineel uit 2004 heeft- gemist, of liever geen ondertitels leest, kan nu terecht bij de Engelstalige remake. Wanneer een militair als vermist wordt opgegeven, besluit zijn jongere broer zich om zijn vrouw en haar kinderen te bekommeren. Hoofdrollen: Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Tobey Maguire, Mare Winningham, Sam Shepherd Regie: Jim Sheridan Genre: drama Distributie: A-Film Entertainment Release: 10 december 2009 Nine [04] Verhaal: Maar liefst 45 jaar na dato krijgt Federico Fel- lini's klassieker Otfo e mezzo een nieuwe verfilming; in kleur en vol muziek! Een beroemde filmregisseur heeft een knoeperd van een midlifecrisis waarbij alle vrouwen in zijn leven een fikse rol spelen. Hoofdrollen: Daniel Day Lewis, Penélope Cruz, Judi Dench, Nicole Kidman, Kate Hudson, Marion Cotillard Regie: Rob Marshall Genre: musical, romantiek Distributie: Paradiso Entertainment Release: 10 december 2009 Plop en de kabouterbaby Verhaal: Plopperdeplop! Nooit gedacht dat we alweer aan het achtste bioscoopavontuur van de beroemde kabouter toe zouden komen. Toch is dat het geval als kabouter Lui een baby vindt, die bij het circus hoort, dat inmiddels verder is gereisd. Plop co gaan op pad om het gezin te herenigen. Hoofdrollen: Walter De Donder, Aimé Anthoni, Chris Cauwenbergs, Agnes de Nul, Ron Brandsteder, Jean- Marie Pfaff Regie: Bart van Leemputten Genre: familie Distributie: Independent Films Release: 16 december 2009 The Box [02] Verhaal: Wat zou jij doen als je een houten kistje kreeg met een knop die, iedere keer dat je hem indrukt een miljoen dollar oplevert en de dood van iemand die je toch niet kent? Dat dilemma wordt voorgelegd aan een echtpaar dat de doos vierentwintig uur mag houden. Hoofdrollen: Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella, Michael Zegen, Gillian Jacobs Regie: Richard Kelly Genre: horror, sciencefiction Distributie: Benelux Film Distribution Release: 17 december 2009 'I have art offer to ma/ce.(Frank Langella als Arlington Steward in The Box)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 32