m (ast (olofon HFN (AST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Doreen Boonekamp is tijdens de openingsavond van het negenentwintigste Nederlands Film Festival benoemd tot Ridder in De Orde van Oranje-Nassau. Doreen Boone kamp neemt afscheid van het festival en wordt de nieuwe directeur van het Filmfonds. RCV Fntertr »nt F1 Fnt<= RCV Entertainment was alweer langere tijd onderdeel van de Canadese El Entertainment Group. Sinds 15 septem ber voert de filmdistributeur dezelfde naam als de moe dermaatschappij (El Entertainment Benelux). Tiooitink/FII<= »kf> Vi- Sinds 1 september is Fenneke TjooHink werkzaam op het bureau van de NVB als directie-assistente. Fenneke is net afgestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. De va cature als gevolg van het vertrek van Nathalie Gepken, wordt ingevuld door Ellemieka Visser. Brenda Weisz Blanchetta Frank Smit 1 oktober was de eerste werkdag van Brenda Weisz Blanchetta als marketingmanager bij de NVB voor de Na tionale Bioscoopbon. Brenda werkte eerder als marketing manager bij Independent Films. Met de komst van Brenda komt er na vele jaren een einde aan het samenwerkings verband tussen de NVB en freelancer Frank Smit. Yannick de Jona Sinds 10 augustus versterkt Yannick de Jong het team van Warner Bros. in de nieuwe rol van junior sales coördinator. Hij biedt ondersteuning op het vlak van in theatre en online activiteiten. Yannick liep eerder stage bij de filmdistributeur. Esther de Groot Na driejaar voor A-Film te hebben gewerkt, is salesmana ger Esther de Groot vertrokken bij de distributeur. Het ver trek van Esther is mede het gevolg van de samenvoeging van de salesafdelingen van Quality en Entertainment. Beide labels zullen blijven bestaan. Merel Olland Edgar Daarnhouwer Per 1 september is Merel Olland begonnen bij Para- diso Films als sales- en marketingassistant/officemana- ger. Merel vervangt Edgar Daarnhouwer die voor een filmopleiding naar Londen is vertrokken. Mirjam van Kleef Voormalig publiciteitsmanager van Independent Films, Mir jam van Kleef, heeft besloten als freelancer verder te gaan. Met haar bedrijf Mir Publiciteit wil zij zich richten op publici- teitswerkzaamheden binnen de entertainmentbranche. Ted Chiaradia Geert Corsten Sinds 1 september is Ted Chiaradia directeur van filmthe ater Plaza Futura. Chiaradia was tot voor kort consulent filmvertoning bij het Filmfonds. In Plaza Futura volgt Chia radia Geert Corsten op die met de vut is gegaan. Het is nog niet bekend wie Chiaradia opvolgt bij het Filmfonds. Hans van Brussel Hans van Brussel is op 1 september begonnen als direc teur van de Nederlandse Vereniging van Speelfilmprodu centen (NVS). Hij was Hoofd van de stafafdeling Commu nicatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek. In het verleden was hij onder meer uitgever van de filmbladen Skoop en Skrien. Sharita Hasnoe Op 11 augustus jongstleden zijn Sharita Hasnoe en Car- vin Flores-Lopez de gelukkige ouders geworden van zoon Don Ricardo Lee Flores-Lopez. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Romy van Krieken, Robbert Blok land, Frank de Neeve, Dirk de Lille (columnist) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres VanEeghenstraat34/ 1071 GH AMSTERDAM T. 020*5793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Leiderdorp Holland film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35,- (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Adion Freight, Adionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distri- butors, Bridge Entertainment Group, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coco-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Ge nius, Digital Darwin, Fox Media, FTT filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/Re- Biïicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtransport NVF/Filmcentrale, ticket.intemationol Software Trading, Universal Pictures International (Net- heriands) BV, Van Haasteren Projecten, Walt Disney Studios Motion Pictures (Nemeriands), Warner Bros. Pictures International Holland, Wld Bunch Distribufbn. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 15e jaargang nummer 90 oktober 2009 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'Planning on looking for work soon?1 (Bruce Dern als The Detective in The Drivei)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 34