m HFN Sherlock Holmes A Serious Man Planet 51 TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Ook maar een klein beetje liefhebber van de films van de gebroeders Coen? En zie je er wel wat in "oor jouw publiek? Dan ga je absoluut voor de bijl bij het zien van de trailer van A Serious Man, de nieuwe film van de broers. Het leuke is dat je het begin niet meer uit je kop weet te krijgen. Michael Stuhlbarg speelt Larry Gopnik, een profes sor aan een universiteit in het midden van de V.S. die door ongeveer iedereen in zijn directe omgeving wordt gepiepeld. Zijn vrouw, zijn buurvrouw, zijn studenten, noem het maar op. Dus besluit Larry advies in te winnen bij de rabbijn. En dat alles in 1967 als Somebody to Love van Jefferson Airplane uit de speakers schalt. Hoofdrollen: Michael Stuhlbarg, Richard Kind Regie: Joel Ethan Coen Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 21 januari 2010 Bij het horen van de naam Sherlock Holmes denk je eerlijk gezegd toch een beetje aan een saai ogende, pijp lurkende, ietwat stijve Engelsman die met zijn hulpje Watson misdaden probeert op te lossen. Hoe anders oogt de nieuwe versie van regisseur Guy Ritchie die Warner Bros. op 7 januari van het komend jaar in de bioscoop gaat uitbrengen. Daarin speelt de flink afge trainde Robert Downey Jr. de bekende detective die we leerden kennen dankzij de verhalen van auteur Arthur Conan Doyle. Jude Law treedt op als de vrijwel net zo legendarische rechterhand van Holmes, John Watson. Samen moeten zij een mysterie ontrafelen voordat het Verenigd Koninkrijk eraan ten onder gaat. Hoofdrollen: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McA- dams Regie: Guy Ritchie Distributeur: Warner Bros. Stel dat er morgen opeens een ruimteschip in je tuin landt. En dat het buitenaardse wezen aan boord denkt dat hij de eerste is die een stap zet op die planeet? Hoe denk je dat hij dan reageert als hij jou en je familie ziet barbecueën? Dat is wat astronaut Charles Baker overkomt als hij landt op Planet 51 en ziet dat de pla neet al wordt bewoond door een vrolijk ogend groen volkje. De bewoners zijn echter bang dat de indringer alleen maar onheil komt brengen en dus wordt er grof geschut ingezet. Planet 51 wordt net voor de voor jaarsvakantie uitgebracht. Het is op dit moment nog niet bekend of dat ook in 3D zal zijn. Stemmen: Jessica Biel, Dwayne Johnson, Justin Long Regie: Jorge Blanco, Javier Abad Distributeur: Independent Films Releasedatum: 10 februari 2010 'Well, there isn't any time to waste then. Is there?' (Robert Downey Jr. als Sherlock Holmes in Sherlock Holmes)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 6