TRAILERS HFN ES Distributie: Paradiso Entertainment Release: 22 april 2010 Air Do// Verhaal: Hoewel opblaaspoppen met moderne tech niek steeds echter worden, spant Nozomi toch wel de kroon. Zij ontwikkelt een heus hart en ziel. Eenmaal tot leven gekomen, gaat ze op onderzoek uit en vindt ze een baantje in een videotheek. Hoofdrollen: Doona Bae, Arata, ltsuji Itao, Jo Odagiri, Sumiko Fuji, Tasuku Emoto Regie: Koreeda Hirokazu Genre: drama Distributie: EYE Film Instituut Release: 29 april 2010 The Fantastic Mr. Fox (ov) Verhaal: Roald Dahls verhaal over de fantastische me neer Vos heeft ook na veertig jaar nog niks aan kracht ingeboet. Vos krijgt van zijn vrouw te horen dat hij zich beschaafd moet gaan gedragen, maar het avontuur lijke instinct kruipt waar het niet gaan kan. Stemmen: George Clooney, Meryl Streep, Bill Murray, Owen Wilson, Michael Gambon Regie: Wes Anderson Genre: animatie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 29 april 2010 Return f o Hansala Verhaal: Als er zeventien Afrikaanse lijken aanspoelen in een Spaanse kustplaats is de grote vraag wie die mensen zijn. De directeur van het uitvaartcentrum vindt de zus van een slachtoffer en samen brengen ze het lichaam van haar broer terug naar Hansala. Hoofdrollen: Farah Hamed, José Luis Garci'a Pérez, Adam Bounouacha, Antonio de la Torre Regie: Chus Gutiérrez Genre: drama Distributie: Moonlight Films Release: 29 april 2010 /ron Man 2. Uni- versal Pictures International. The Time that Re- mains. Cinéart. Iron Man 2 Verhaal: Na de vorige film weet iedereen dat Iron Man het alter ego van miljonair Tony Stark is. De regering wil de geheimen van dit wapen weten en probeert een eigen versie in elkaar te knutselen. Om de pret compleet te maken, duikt de mysterieuze Whiplash op. Hoofdrollen: Robert Downey Jr., Don Cheadle, Gwy- neth Paltrow, Scarlett Johansson Regie: Jon Favreau Genre: actie Distributie: Universal Pictures International Release: 28 april 2010 Exam Verhaal: De beste ideeën zijn vaak de meest eenvou dige. Acht sollicitanten worden bij elkaar gezet in een afgesloten ruimte. Ze krijgen tachtig minuten de tijd om een vraag te beantwoorden, maar als ze het ant woordformulier omdraaien, blijkt er niks op te staan. Hoofdrollen: Luke Mably, Jimi Mistry, Chukwudi Iwuji, Nathalie Cox, Gemma Chan Regie: Stuart Hazeldine Genre: thriller Distributie: Benelux Film Distributors Release: 6 mei 2010 The Time that Remains Verhaal: Een semi-autobiografische film die zich afspeelt van 1948 tot nu. Door zijn persoonlijke herin neringen, wil de maker een portret schetsen van het alledaagse leven van de zogenaamde 'Israëlische Arabieren' die als een minderheid achterbleven in hun eigen land. Hoofdrollen: Ali Suliman, Saleh Bakri, Elia Suleiman, Amer Hlehel, Nati Ravitz Regie: Elia Suleiman Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 6 mei 2010 'Oh, it s good to be back! (Robert Downey Jr. als Tony Stark in Iron Man 2)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 31