HFN TRAILERS Naim, Nisrine Rihan, Elisa Saba Regie: Scandar Copti, Yaron Shani Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 27 mei 2010 Killers Verhaal: Door zijn werk als huurmoordenaar van de regering heeft Spencer een 007-leventje vol snelle auto's en vrouwen. Als hij verliefd wordt op Jen geeft hij dat leven op voor een braaf huwelijksgeluk. Jaren later komen ze er achter dat iemand het op zijn leven heeft voorzien. Hoofdrollen: Ashton Kutcher, Katherine Heigl, Cathe- rine O'Hara, Tom Selleck, Alex Borstein Regie: Robert Luketic Genre: actie, komedie Distributie: A-Film Entertainment Release: 3 juni 2010 Agora [05] Verhaal: In de vierde eeuw is Hypathia een beroemd filosoof en atheïste. Dat laatste wordt een probleem als er een religieuze opstand uitbreekt in de straten van Alexandrië. Haar jonge slaaf Davus raakt ver scheurd door de vrijheid en zijn geheime liefde voor haar. Hoofdrollen: Rachel Weisz, Max Minghella, Oscar Isaac, Rupert Evans, Michael Lonsdale Regie: Alejandro Amenabar Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 3 juni 2010 Three Miles North of Aio/kom [04] Verhaal: De titel is een routebeschrijving voor Angs- backa, een soort speelplaats voor volwassenen in de Zweedse bossen. Jaarlijks komen mensen uit de hele wereld daar samen om in willekeurig aangewezen groepen de weg naar verlichting, liefde en zichzelf te vinden. Regie: Robert Cannan, Corinna McFarlane Genre: documentaire Distributie: Wild Bunch Release: 3 juni 2010 The A-Team [01] Verhaal: 'If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team.' Wie krijgt niet de rillingen bij dat zinnetje uit de tv-serie van toen? Nu kan jaren later een hele nieuwe generatie gaan genieten in de bioscoop. Hoofdrollen: Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel, Sharlto Copley, Patrick Wilson Regie: Joe Carnahan Genre: actie avontuur Distributie: Warner Bros./20th Century Fox Release: 10 juni 2010 The Joneses Verhaal: Het gezin Jones lijkt helemaal perfect: vader, moeder, dochter en zoon zijn allemaal even mooi en rijk en gelukkig. Iedereen wil zijn zoals zij, maar als zo vaak is het ook hier een kwestie van: als het te goed lijkt om waar te zijn, is het meestal ook zo.... Hoofdrollen: Demi Moore, Amber Heard, David Duchovny, Gary Cole, Glenne Headly Regie: Derrick Borte Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 10 juni 2010 The Back-Up Plan [03] Verhaal: J-Lo laat weer eens van zich horen als een dame die er genoeg van heeft om te zoeken naar de perfecte man. Ze besluit in haar uppie een kind te krijgen, maar uitgerekend op de dag van haar kunstmatige inseminatie loopt ze een wel erg fijne vent tegen het lijf. Hoofdrollen: Jennifer Lopez, Alex O'Loughlin, Noureen DeWulf, Eric Christian Olsen Regie: Alan Poul Genre: romantiek, komedie Distributie: Sony Pictures Release: 10 juni 2010 Repo Alen [02] Verhaal: De medische wetenschap boekt vooruitgang, maar wat als ze ieder denkbaar orgaan kunnen namaken? En commercieel uitbuiten? Dan kun je een nieuw hart op afbetaling kopen. En hopen dat je nooit achterraakt met het terugbetalen van je schulden.... Hoofdrollen: Jude Law, Forest Whitaker, Carice van Houten, Liev Schreiber, Alice Braga Regie: Miguel Sapochnik Genre: actie, sciencefiction Distributie: Universal Pictures International Release: 10 juni 2010 Johan Primero Verhaal: Eind jaren zeventig werd het straatbeeld van Barcelona verrijkt met een 2CV in het rood en blauw van FC Barcelona. De bestuurder was Senor Puig, die iedere week afsloot door met z'n zoontje Johan een rondje te rijden om het stadion van FC Barca. Hoofdrollen: José Luis Adserfas, Josep Maria Domen- ech, Aurora Cayero, Cecile Heuer Regie: Johan Kramer Genre: drama, komedie, romantiek Distributie: Independent Films Release: 17 juni 2010 iou aon r qi must.' (Rachel We/s

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 36