zoals het bedoeld is... Met ruim 90 bioscopen en meer dan 350 doeken marktleider in regionale bioscoopreclame. BIOSCOOP- EN THEATERRECLAME B.V. zie meer van de film met een Alcons geluidssysteem! evolutionary audio solutions1 www CINEFOX N L Kasteellaan 52, Wijchen Correspondentieadres: Postbus 376, 6600 AJ Wijchen Tel. (024) 641 33 79, Fax (024) 641 69 55, Email info@cinefox.nl, Internet www.cinefox.nl BAFTA Londen Enge r Duitsland Norwegian Film Institute Het voldoen aan de intenties van de nieuwe Digital Cinema "non-compressed" audio standaard, vereist nieuw denken. Alcons' pro-ribbon luidsprekertechnologie maakt een niet-gecomprimeerde 1:1 weergave van het filmgeluid mogelijk, van de meest delicate stemmen tot zelfs de zwaarste explosies. Het CRMS, Cinema Ribbon Monitor System is een referentie-kwaliteit 3-weg front/2-weg surround systeem, ontworpen om de meest realistische cinema (surround) geluidsreproductie weer te geven. Door gebruik te maken van identieke componenten voor de midden en hoge tonen voor zowel het frontsysteem als het surround systeem, ervaart men dezelfde tonale impressie door de gehele zaal. Hierdoor is het de ideale keuze is voor high-end mix post-productie studio's, referentie screening rooms en kwaliteitsbewuste bioscopen. Alleen Alcons brengt alles wat Digitaal Cinema te bieden heeft; "Beleven", in plaats van "horen". Voor meer informatie, bezoek ons op vww.digitalcinemaready.info ofwww.alconsaudio.com CINEFOX

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 21