HFN The (hronicles of Namio: The Voy- age of the Down Treader (3D) Haar naam was Sarah Garfield's Pet Force (3D) TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Werden de eerste twee films uit de Chronicles of Narniosene nog uitgebracht door Disney, 20th Cen- tury Fox heeft de uitbreng van de derde film over genomen. In The Voyage of the Dawn Treader gaan Lucy en Edmund Pevensie terug naar het land dat hen zoveel avonturen bracht. Samen met hun neef Eustace duiken ze Narnia ditmaal via een schilderij binnen. Daar aangekomen stuiten ze op hun vriend Caspian die met het imposante schip The Dawn Treader op zoek is naar de zeven verloren Lords of Narnia. Hoofdrollen: Ben Barnes, Skandar Keynes, Georgië Henley Regisseur: Michael Apted Distributeur: 20th Century Fox Releasedatum: 9 december 2010 Haar naam was Sarah is de Nederlandse titel van het oorspronkelijk Franse boek dat al vele maanden hoog in de bestsellerlijsten is terug te vinden. Het boek van Tatiana de Rosnay vertelt het aangrijpende en waar gebeurde verhaal van de tienjarige Sarah die samen met haar ouders op 16 juli 1942 in Parijs werd opge pakt. De gebeurtenissen komen zestig jaar na dato weer naar boven als een Amerikaanse journaliste - een rol van Kristin Scott Thomas - op onderzoek uitgaat. Elle s'appelait Sarah oftewel Haar naam was Sarah belooft een mooie bijdrage te leveren aan het najaarsaanbod in de Nederlandse bioscopen en filmtheaters. Hoofdrollen: Kristin Scott Thomas, Niels Arestrup, Frédé- ric Pierrot, Dominique Frot Regisseur: Gilles Paquet-Brenner Distributeur: Benelux Film Distributors Releasedatum: 28 oktober 2010 De zo'n vier jaar geleden uitgebrachte Garfield-films waren live action films met de kater zelf als CGI- component. In Garfield's Pet Force heeft de kater de omgeving weer naar zijn hand gezet want deze film is volledig geanimeerd. En bovendien ook in 3D. Garfield moet in actie komen als iemand de stripboe- kenkosmos naar haar hand wil zetten. Maar Garfield zou Garfield niet zijn als hij niet liever gaat lunchen. Opvallend is dat de film niet door 20th Century Fox, maar door de (nieuwe) Belgische distributeur EIC wordt uitgebracht (zie ook pagina 26). Stemmen (nl): Han Oldigs, Jelle Cleymans, lanka Fleer- ackers, Birgit Schuurmans, Johnny Kraaykamp jr. Regisseur: Mark Dippé Distributeur: European International Communications Releasedatum: 13 oktober 2010 'I had a fairly Standard childhood. My parents couldn't wait to get me out of the house...' (Will Ferrell m.Megamina)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 8