m TRAILERS HFN Schlafkrankheit Verhaal: Onze acteurs doen het niet alleen goed in Hollywood, maar komen ook regelmatig aan de bak bij de oosterburen. Pierre Bokma speelt een hulpverlener in Kameroen wiens vrouw terug wil naar huis waardoor hij moet kiezen tussen Afrika of zijn vrouw. Hoofdrollen: Pierre Bokma, Jenny Schilly, Hippolyte Girardot, Jean-Christophe Folly Regie: Ulrich Kohle Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 28 juli 2011 Superkapje en de turbo-oma's (nl, 3D) Verhaal: Het vervolg op Hoodwinked!wordt helaas niet in de originele versie uitgebracht, maar heeft als troost een geinige Nederlandse titel gekregen. Superkapje moet Hans en Grietje redden uit de handen van de gemene heks en krijgt hulp van Oma, Wolf en de hyperactieve eekhoorn Twitchy. Regie: Mike Disa Stemmen: Linda Wagenmakers, Tony Neef, Laura Vlasblom Genre: animatie Distributie: Entertainment One Benelux Release: 28 juli 2011 The Conspirator Verhaal: Na de moord op president Lincoln wordt er, naast zeven mannen, ook een vrouw gearresteerd. Ad vocaat Frederick Aiken neemt met tegenzin haar verdedi ging op zich en krijgt het vermoeden dat zij onschuldig is. De enige verdachte die wist te ontsnappen, is haar zoon. Hoofdrollen: James McAvoy, Robin Wright, Kevin Kline, Evan Rachel Wood, Justin Long Regie: Robert Redford Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 4 augustus 2011 \tr WJ Schlafkrankheit. Wild Bunch. Larry Crowne. Enterntainment One Benelux. Flypaper Verhaal: Tripp komt net de bank binnen als die wordt overvallen door twee bendes, waarvan de een pro fessioneel is en de ander een stel malloten. Aan het eind van de dag sluit het beveiligingssysteem het hele gebouw af, waardoor iedereen ingesloten raakt. Hoofdrollen: Patrick Dempsey, Ashley Judd, Mekhi Phifer, Tim Blake Nelson, Jeffrey Tambor Regie: Rob Minkoff Genre: komedie, misdaad Distributie: Independent Films Release: 4 augustus 2011 Honey2 Verhaal: Omdat Jessica Alba te duur werd om haar titelrol u'rt Honey (2003) te herhalen, mag een onbe kende dame Honeys grootste fan Maria spelen. Zij moet de dansgroep HD trainen voor een belangrijke wedstrijd. De grootste rivaal wordt geleid door haar ex-vriend. Hoofdrollen: Katerina Graham, Seychelle Gabriel, Audrina Patridge, Mario López, Randy Wayne Regie: Billie Woodruff Genre: dans Distributie: Universal Pictures International Release: 4 augustus 2011 Larry Crowne Verhaal: Voor zijn tweede regiefilm deed Tom Hanks een beroep op zijn goede vriendin Julia Roberts. Hij speelt de titelrol van een man die na zijn ontslag met zichzelf geen raad weet en weer gaat studeren. Zij is de getrouwde lerares waar hij vervolgens verliefd op wordt. Hoofdrollen: Julia Roberts, Tom Hanks, Bryan Cranston, Nia Vardalos, Pam Grier, Wilmer Valderamma Regie: Tom Hanks Genre: komedie Distributie: Entertainment One Benelux Release: 4 augustus 2011 'My secret identity.' (Tom Hanks als Larry Crowne in Larry Crowne)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 68