m Cast Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. - Frans Afman Op 4 mei overleed op 77-jarige leeftijd filmfinancier, oud-voorzitter van het Nederlands Filmfestival en be gaafd filmnetwerker Frans Afman. Afman werkte ja renlang bij Credit Lyonnais Bank Nederland (daar voor Slavenburg's bank). Hij was betrokken bij de financiering van speelfilms als Dances With Wolves, Platoon en Total Recall. Van 1996 tot en met 2007 was Afman voorzitter van het bestuur van het Nederlands Film Festival. Hij was de laatste jaren ook lid van de raad van toezicht van Film by the Sea. Het filmbedrijf verliest met Frans Afman een bijzonder markante persoonlijkheid. Eline Danker Sinds 1 juni is Eline Danker hoofd business development bij EYE Hlm Instituut Nederland. Ze was eerder werkzaam bij Stage Entertainment en Walt Disney. Danker gaat leiding geven aan de commerciële activiteiten van EYE. Fulko Kuindersma Fulko Kuindersma is gestopt als marketingmanager bij Entertainment One Benelux. 31 mei werkte hij er voor het laatst. Kuindersma is doorgegaan als zelfstandige professional (ZP'er) en is begonnen met het opstarten van de Amsterdam Film Week. Sander van den Oord Sander van den Oord heeft eind april afscheid geno men van zijn collega's bij Pathé. Sander, die werkzaam was op de afdeling booking, is 1 mei begonnen als ad viseur marketing/marktanalist op het hoofdkantoor van de Kamer van Koophandel. Christel Zevenbergen-Ruysink Met de overname van bioscoop Roxy in Gorinchem door Jogchem's Theaters is ook het theatermanage- ment in andere handen gekomen. Christel Zevenber gen-Ruysink is per 1 juni aangesteld als de nieuwe bios coopmanager van JT Gorinchem. Pamela Luciano Per 15 juli gaat Pamela Luciano Service Bioscoop Hol- lywoud Service Bioscoop ZIEN verlaten. Zij is bijna twaalf jaar in dienst geweest, waarvan de laatste jaren als marketingmanager. Pamela gaat een eigen winkel beginnen in Breda. Simon Blaas Sinds maart is Simon Blaas directeur van Cinema Mid delburg. Blaas volgt Maaike Ritsema op die het filmthe ater oktober vorig jaar al verliet. Martin Ruitenberg Edward van der Lugt 1 juli verlaat salesmanager Martin Ruttenberg Enter tainment One Benelux. Edward van der Lugt, die de afgelopen twee jaar al werkzaam was op de afdeling booking, gaat Martin opvolgen. Petra van Horssen Annemiek de Jong Voormalig marketingmanager van Cinemien, Petra van Horssen, is sinds 1 juni actief als zelfstandig ondernemer via haar bedrijf Film Incompany. Vanaf 1 augustus wor den Petra's taken overgenomen door Annemiek de Jong, die hiervoor werkzaam was bij A-Film. In de tussentijd zal Petra nog aanspreekpunt zijn voor lopende zaken. Uilgever Riet Zegers/Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Redacteuren Romy van Krieken, Robbert Blokland, Oene Kummer, Jan van Houten, Frank de Neeve, Nick Ceton, Joost Geurtsen, Dimitri Lahaut, Lisa Rosing, Lucia Alleman, Hans Pos (columnist), Tanja van Rooden (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief btw) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Actionsign, A-Film Distribution, Alcons Audio, Barco NV, Benelux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, Ci- neFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, d2 BVBA, EYE Film Instituut Nederland, Fox Media, FTT Hlmtronics BV, Hui- zenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, NCP Holland, Nedcipro BV, PCO Nederland BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Roveka speciaaldrukwerk, Stich ting Filmtransport NVF/Filmcentrale, Sligro, Technicolor, Universal Pictures International (Netherlands) BV, The Walt Disney Company Benelux, Warner Bros. Pictures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 17e jaargang nummer 100 juni 2011 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf Tm very impressed with your work.' (Samuel L. Jackson als Nick Fury in Thor)

Holland Film Nieuws | 2011 | | pagina 71