m TRAILERS HFN Hoofdrollen: Ben Affleck, John Goodman, Bryan Crans- ton, Alan Arkin, Clea DuVall Genre: actie Distributie: Warner Bros. Release: 8 november 2012 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Verhaal: Bella moet wennen aan haar nieuwe leven als vampier en als moeder. Het is moeilijk verborgen te houden dat haar dochter een bijzonder kind is en de Volturi komen in actie. Bella en de andere Cullens maken zich op voor de grote confrontatie. Regie: Bill Condon Hoofdrollen: Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Ashley Greene, Nikki Reed Genre: romantiek, thriller Distributie: Independent Films Release: 14 november 2012 Het meisje en de dood Verhaal: De oude Russische arts Nicolai keert terug naar de plek waar hij vijftig jaar geleden zijn grote liefde Elise ontmoette. We gaan terug in de tijd en zien hoe ze elkaar in het statige landhuis tegenkomen, verliefd worden en elkaar weer lijken te verliezen. Regie: Jos Stelling Hoofdrollen: Sylvia Hoeks, Jim van der Woude, Henri Garcin, Leonid Bichevin, Sergey Makovetsky Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 15 november 2012 Amour Verhaal: Als de bejaarde Anne een infarct krijgt, wordt ze liefdevol verzorgd door haar man Georges. Hij kan echter niet voorkomen dat ze verder wegglijdt en raakt steeds meer in een isolement. Haneke scoorde tijdens het festival van Cannes zijn tweede Gouden Palm. Regie: Michael Haneke Hoofdrollen: Jean-Louis Trintignant, Emmanuelle Riva, Isabelle Huppert, William Shimell Genre: drama The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2. Independent Films. Alles is familie. A-Film. Distributie: Cinéart Release: 15 november 2012 Lawless Verhaal: De drie Bondurant-broers zetten tijdens de drooglegging in de jaren 30 een succesvolle illegale drankhandel op. Hiermee halen ze zich de woede op de hals van de gewelddadige special agent Rakes. Gebaseerd op het boek van kleinzoon Matt Bondurant. Regie: John Hillcoat Hoofdrollen: Shia LaBeouf, Tom Hardy, Guy Pearce, Jessica Chastain, Mia Wasikowska Genre: drama, misdaad Distributie: Paradiso Entertainment Release: 15 november 2012 Lay the Favorite Verhaal: De dromerige Beth krijgt in Las Vegas een baan aangeboden door de gokker Dink, die in haar een natuurtalent herkent. Het snelle leven in de gokwe reld bevalt haar uitstekend en ze krijgt gevoelens voor Dink, maar dan duikt zijn jaloerse echtgenote op. Regie: Stephen Frears Hoofdrollen: Bruce Willis, Rebecca Hall, Catherine Zeta- Jones, Vince Vaughn, Joshua Jackson Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 15 november 2012 Alles is familie Verhaal: Iedereen in de familie De Roover is op een punt in het leven beland waarop cruciale keuzes moe ten worden gemaakt. Je kunt niet kiezen wie je ouders zijn. Je kunt wél kiezen hoe je ouder wordt. Min of meer een vervolg op Alles is liefde, maar wel met andere personages en dezelfde humor. Regie: Joram Lursen Hoofdrollen: Carice van Houten, Thijs Romer, Jacob Derwig, Kees Hulst, Martine Bijl, Michiel Romeyn Genre: romantiek, komedie Distributie: A-Film Release: 22 november 2012 'Yesterday, I believe I would never have done what I did today.' (Tom Hanks als Isaac Sachs in Cloud Atlas)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 33