m TRAILERS HFN Niko 2 (3D) Seyond the Hills Verhaal: De twee vriendinnen Alina en Voichita zijn samen opgegroeid in een weeshuis. Voichita heeft later onderdak gevonden in een klooster. Als Alina haar pro beert te overtuigen om bij haar in Duitsland te komen wonen, weigert Voichita. Regie: Cristian Mungiu Hoofdrollen: Cosmina Stratan, Cristina Flutur, Valeriu Andriuta, Dana Tapalaga Genre: drama Distributie: Lumière Release: 22 november 2012 Pitch Perfect Verhaal: De rebelse Beca wordt gevraagd voor de zang groep van haar universiteit. De groep zingt alleen tradi tionele nummers, totdat Beca met nieuwe variaties komt. Dat is een succes en de meiden maken ineens weer kans om hoog te eindigen in de nationale competitie. Regie: Jason Moore Hoofdrollen: Elizabeth Banks, Anna Kendrick, Rebel Wilson, Alexis Knapp, Brittany Snow Genre: komedie, muziek Distributie: Universal Pictures International Release: 3 januari 2013 The Bay Verhaal: De viering van 4 juli in het badplaatsje Cla- ridge loopt uit op een bizar bloedbad. Men krijgt te ma ken met een parasiet die zowel het lijf als de hersenen aantast. De film bestaat uit beelden van bewakingsca mera's, amateurvideo en een televisieploeg. Regie: Barry Levinson Hoofdrollen: Kristen Connolly, Christopher Denham, Michael Beasley, Kethe Donohue Genre: sciencefiction, horror Distributie: Dutch FilmWorks Release: 22 november 2012 Verhaal: Dit vervolg op Niko en de vliegende brigade (2008) speelt zich net voor de kerstdagen af. Het The Bay. Dutch FilmWorks. C/oud Atlas. Benelux Film Distributors. rendier Niko wordt geconfronteerd met het feit dat zijn moeder gaat hertrouwen. Bovendien krijgt hij de verant woordelijke taak om op zijn stiefbroertje te passen. Regie: Kari Juusonen Genre: animatie, familiefilm Distributie: Just Film Distribution Release: 28 november 2012 C/oud Atlas Verhaal: De verfilming van David Mitchells bestseller beslaat zes met elkaar verbonden verhalen die zich afspelen in verschillende tijden en plaatsen. Het eerste verhaal speelt zich af rond 1850, terwijl het laatste verhaal zich honderden jaren in de toekomst afspeelt. Regie: Tom Tykwer, Andy Wachowski, Lana Wachowski Hoofdrollen: Susan Sarandon, Jim Sturgess, Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant, Jim Broadbent, Hugo Weaving Genre: actie, drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 29 november 2012 Populaire Verhaal: In 1958 lijkt Rosé voorbestemd voor een zorgeloos saai huisvrouwenbestaan. Ze weigert zich hier echter bij neer te leggen en gaat naar Normandië om te solliciteren. Haar gesprek met de aantrekkelijke manager Louis verloopt behoorlijk dramatisch. Regie: Regis Roinsard Hoofdrollen: Romain Duris, Déborah Francpis, Bérénice Bejo, Miou-Miou, Shaun Benson Genre: komedie Distributie: Cinéart Release: 29 november 2012 Looper Verhaal: In de toekomst wordt tijdreizen gebruikt door zogenaamde Loopers om mensen in het verleden te vermoorden. Joe heeft het goed voor elkaar, totdat hij de enige Looper-regel overtreedt: laat je doelwit nooit ontsnappen, zelfs al ben je het zelf. Regie: Rian Johnson Hoofdrollen: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Piper Perabo 'Yesterday, I believe I would never have done what I did today.' (Tom Hanks ais Isaac Sachs in Goud Atlas)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 35