m (ast Colofon (AST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Bart van den Boom De opening van de nieuwe bioscoop van Pathé in Amersfoort heeft geleid tot een ware stoelendans binnen het concern. Theatermanager Bart van den Boom is aangesteld als tijdelijk manager van Pathé Amersfoort. Pathé is naar eigen zeggen nog op zoek naar de persoon die de positie definitief kan gaan bekleden. Saskia de Ruiter/Peter Heesakkers Van den Boom is bij Pathé Eindhoven opgevolgd door Saskia de Ruiter, de voormalige theatermanager van Pathé Helmond. Zij is in Helmond op haar op beurt weer opgevolgd door Peter Heesakkers, die zich daar nu theatermanager mag noemen. Patrick van Wersch/Rob van der Meer Tot slot is ook duidelijk geworden dat Patrick van Wersch, voormalig assistent-theatermanager van Pa thé De Kuip in Rotterdam, per 1 september de nieuwe manager is geworden van Pathé Schouwburgplein in de havenstad. Hij heeft Rob van der Meer vervangen die nu de scepter zwaait in Pathé De Kuip. Hij is daar heen gegaan om Bram van den Broek te vervangen die senior manager concessions van Pathé is gewor den. Hildert Raaijmakers Na zevenenhalf jaar bij Filmhuis Den Haag te heb ben gewerkt, gaat Hildert Raaijmakers het bekende filmtheater verlaten. 1 november begint hij als coör dinator marketing onderwijs bij het Nederlands Insti tuut voor Beeld Geluid in Hilversum. Als gevolg van het vertrek van Hildert is Filmhuis Den Haag op zoek naar een nieuw hoofd marketing communicatie. Chris Oosterom Chris Oosterom wordt de nieuwe artistiek directeur van Imagine Film Festival. Oosterom volgt Phil van Tongeren op die de functie vanaf 2008 vervulde. Oosterom werkte de laatste jaren vanuit Londen waar hij leiding gaf aan film- en dvd-distributeur Yume Pic- tures. Daarvoor was Oosterom onder andere werk zaam bij het Filmmuseum en was hij als journalist be trokken bij het filmblad Skrien. Als artistiek directeur van Imagine werkt hij samen met zakelijk directeur Liselotte van der Burgt Fenneke Tjooitink Bert Willemse Fenneke Tjooitink wordt met ingang van 1 november de theatermanager van de nieuwe bioscoop van JT in Vlaardingen, die in december opengaat. Tjooitink geeft op dit moment nog leiding aan het team van JT Amersfoort. Bert Willemse, die ook bij dat team hoort en al jaren werkzaam is bij JT Amersfoort, gaat Fen neke als theatermanager vervangen. Patrick Hagewoud Henrie Kooij Ook de bioscopen van JT in Meppel en Steenwijk krijgen nieuwe managers. Patrick Hagewoud, nu nog werkzaam in Luxor Theater Steenwijk, wordt per 1 no vember de theatermanager van Luxor Theater Mep pel. De uit de horeca afkomstige Henrie Kooij wordt de man die het team in Steenwijk gaat aansturen. Holland Film Nieuws verhuist Holland Film Nieuws gaat verhuizen. Medio novem ber is de redactie gevestigd aan het W.G. Plein 117/118, 1054 SC in Amsterdam. Het telefoonnum mer blijft hetzelfde. Het adres is met ingang van deze datum ook de ves tigingslocatie van adviesbureau Filmplan. Uitgever Riet Zegers (Stichting Holland Film Land) Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Redacteuren Alice Scheiuit, Romy van Krieken, Robbert Blok land, Jan van Houten, Dimitri Lahaut, Max van Praag (columnist) Illustrator Berend Jan Kompanje Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden e-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-0793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief btw) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020 - 679 38 43. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Actionsign, A- Film Distribution, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Cinéart Nederland BV, CineFox, Compeso GmbH, Dutch FilmWorks, EYE Film Instituut Nederland, Forum Seating, FTT Filmtronics BV, Genius Technology Solutions, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jewel Labs, Jimmy Pro ducts, KTS/ReBiTicks Software BV, Lumière, NCP Holland, Nedcipro BV, PCO Nederland BV, Polaroid Eyewear, Rosbeek Techniek, Ro- veka speciaaldrukwerk, Stichting Filmtransport NVF/Filmcentrale, ticket.intemational GmbH Co, Universal Pictures International (Nether- lands) BV, Warner Bros. Pictures International Holland/20th Century Fox. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmdistributeurs (NVF) en Gofilex. 18e jaargang nummer 108 oktober 2012 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'I really thought this job would have more car chases and explosions...' (Channing Tatum als Jenki in 21 Jump Streef)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 40