N F INHOUD HFN Adver teerders Holland Inhoud 1 10 in beeld Film Nieuws 14 in beeld 24 in productie Nummer 30 marketing 108 Jaargang 18 Oktober 2012 STICHTING FILMTRANSPORT overzicht adverteerders Filmmagie buiten de bios 05 special trailer Rise of the Guardians Digitale projectie maakt veel mogelijk in de bioscoop, 07 leader maar het biedt ook kansen voor de grootse vertoning 08 teasers van film op andere plaatsen dan de bios. Het zijn niet Jack Reacher, Het alleen bioscoopexploitanten die dat hebben ontdekt, bombardement, Les ook andere partijen weten inmiddels datje met film Misérables, Gangster publiek kunt trekken. Squad, The Impossible, Lincoln 13 quiz 15 theaterpaspoort Pathé Amersfoort Optimaal digitaal 17 piek 'n' mix Tijdens het Nederlands Film Festival kwamen filmpro 17 cartoon Jaap Joop ducenten, distributeurs en filmvertoners op initiatief 18 in the picture van Cinema Digitaal samen om de afronding van het Frank Romijn grootse digitaliseringsproject aan te grijpen om even 19 op locatie terug te kijken, vooruit te blikken en te discussiëren over Veghel, Gouda steun aan de Nederlandse film. Natuurlijk was ook HFN 21 in beeld Cinema Digitaal: klus erbij (foto Roloff de Jeu). 23 geklaard! HFNonline 25 Nederlandstalige films in aantocht De wonderen zijn de wereld niet uit 26 in productie Na tien jaar 'development heil' gaat de verfilming van Pim Pom de film, Hemel Jan Terlouws populaire jeugdboek Koning van Katoren op aarde, Midden in de 5 december eindelijk de Nederlandse bioscopen winternacht bereiken. HFN sprak met de betrokkenen, waaronder 27 piek 'n' mix regisseur Ben Sombogaart: 'We hadden deze film zes 27 bioscooppanel jaar geleden nog niet op deze manier kunnen maken.' 29 uit de cast 29 agenda 33 evenementen Nick Simon Expressief plaatje 34 onderzoek 37 column In drie afleveringen onderzocht Holland Film Nieuws de VV w Max van Praag marketingmiddelen waarmee films in de basis aan de 38 trailers man worden gebracht. Na aandacht voor de trailer en 46 cast de poster in deze HFN het derde en laatste promotie 46 colofon middel: de filmstill (foto Martine Bastings). Benelux Film Distributors (06, 20] CineFox [32] Dutch FilmWorks [04] Forum Seating [22] FTT Filmtronics BV [20] Genius Technology Solutions [32] Huizenga Group [20, 47] Independent Films [02, 03, 40] Jimmy Products [16, leaflet] NVB/Nationale Bioscoopbon [42] PCO Nederland [36] Roveka speciaal drukkerij [20] Stichting Filmtransport NVF [05] ticket.international [16] Universal Pictures International (Netherlands) BV [cover, 12, 28] Warner Bros. Pictures International Holland [achterzijde] ksjMBw* Voor alle vragen en informatie over filmtransport: www.filmtransport.info Cliff, you publish this you will have a storm of shit rain down on you. (Alfred Molina als Dick Suskind in The Hoax)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 4