Picture this... HFN QUIZ Doe mee en win een leuk filmpakket Wil je kans maken op een filmpakket? Doe dan mee met de quiz. Als je de films op de foto's herkent, kun je de titel ontdekken van een actuele film. Ontdek aan de hand van deie beelden welke film er nu in de bioscoop draait. Door Jeroen Huijsdens Raad uit welke films de beelden komen en je ziet na enig telwerk welke let ters je hebt verzameld. Samen vormen deze letters de eerste negen letters van een film die nu te zien is. Stuur de filmtitel op en maak kans op een dvd-box die elke filmliefhebber wel wil ontvangen. Uitslag vorige quiz Het antwoord de vorige keer was 777e Hypnotist. Uit alle goede inzendin gen is een winnaar getrokken. Dat is geworden Jacco van de Weerd werkzaam in Filmhuis Veenendaal. Van harte gefeliciteerd! De prijzen werden beschikbaar gesteld door Lumière. Ie letter De derde letter van het 2e letter De derde letter van het eerste woord in deze filmtitel. eerste woord in deze filmtitel. f\ 4e letter De eerste letter van het tweede woord in deze filmtitel. 5e letter De derde letter van het tweede woord in deze filmtitel. 7e letter De derde letter van het tweede woord in deze filmtitel. 8e letter De eerste letter van het tweede woord in deze filmtitel. Een tipje van de s/uier: de film komt voort uit een van de groofsfe verhalen uit de were/d/irerafuur Stuur je antwoord voor 15 februari aanstaande naar: Holland Film Nieuws WG Plein 118 1054 SC Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De vierde letter van het eerste woord in deze filmtitel. óe letter De eerste letter van deze filmtitel. 9e letter De vierde letter van het laatste woord in deze filmtitel. 'I guess we'll find out.' (Robert Downey Jr. als Tony Stark in Avengers)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 11