TRAILERS HFN EB Like Someone in Love Verhaal: In de eerste Japanse film van de Iraanse Abbas Kiarostami verdient Akiko bij in de prostitutie om haar studie te bekostigen. Wanneer ze op een dag een ongewone klant treft, betekent dit het begin van een bijzondere relatie tussen haar en de oude man. Regie: Abbas Kiarostami Hoofdrollen: Rin Takanashi, Tadashi Okuno, Ryo Kase, Denden, Ryota Nakanishi Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 10 januari 2013 The Impossible Verhaal: Het waargebeurde verhaal van een gezin dat de tsunami van 2004 meemaakte. Maria en Henry gaan met hun drie zoontjes naar Thailand, waar zij ge nieten van een tropische kerstvakantie. Op 26 decem ber verandert hun rustige leven in een nachtmerrie. Regie: Juan Antonio Bayona Hoofdrollen: Naomi Watts, Ewan McGregor, Geraldine Chaplin, Tom Holland, Marta Etura Genre: drama Distributie: Independent Films Release: 17 januari 2013 Offline Verhaal: Na een zevenjarige gevangenisstraf wil Rudy weer aan de slag als wasmachinereparateur en een verzoening met het gezin dat hij achterliet. Net wanneer een hereniging eindelijk in zicht lijkt te komen, neemt zijn criminele verleden weer de bovenhand. Regie: Peter Monsaert Hoofdrollen: Wim Willaert, Anemone Valcke, Patricia Goemaere, Mourade Zeguendi Genre: drama Distributie: Lumière Release: 17 januari 2013 Django Unchained Verhaal: Dr. King Schultz, een voormalige tandarts, koopt de slaaf Django en geeft hem zijn vrijheid. Hij The Master. A-Film. The Impossible Independent Films. traint hem om samen aan de slag te gaan als premie jagers. Ze zetten koers naar de plaats waar Django's vrouw in handen is van een gemene plantagehouder. Regie: Quentin Tarantino Hoofdrollen: Christoph Waltz, Jamie Foxx, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson Genre: western, drama Distributie: Sony Pictures Release: 17 januari 2013 The Sessions Verhaal: Het aangrijpende en verrassend grappige ver haal van een man, verlamd door polio, die op 38-jarige leeftijd besluit zijn maagdelijkheid te verliezen. Met de zegen van zijn priester en de hulp van zijn seksthera peut probeert hij zijn droom te verwezenlijken. Regie: Ben Lewin Hoofdrollen: John Hawkes, Helen Hunt, William H. Macy, Moon Bloodgood, Adam Arkin Genre: drama, komedie, biografie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 17 januari 2013 The Master Verhaal: Na de Tweede Wereldoorlog richt de intellec tueel Lancaster Dodd een nieuwe religieuze organisatie op. De getraumatiseerde marinier Freddie wordt al snel Dodds rechterhand. Naarmate de organisatie aan populariteit wint, krijgt Freddie meer twijfels. Regie: Paul Thomas Anderson Hoofdrollen: Philip Seymour Hoffman, Joaquin Phoenix, Amy Adams, Rami Malek Genre: drama Distributie: A-Film Release: 24 januari 2013 Zero Dark Thirty Verhaal: Het verhaal van de klopjacht op Osama Bin Laden. De geheime dienst van Amerika is tevergeefs op zoek naar de beruchte terrorist. Het is uiteindelijk de intelligentie en opmerkzaamheid van een vrouw die ervoor zorgt dat Osama wordt ontdekt. 'He's making all of this up as he goes along. You don't see that?' (Jesse Plemons als Val Dodd in The Master)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 41