HFN TRAILERS NO Verhaal: In 1988 wordt de Chileense dictator Pinochet verplicht om een referendum te houden. Met een 'Si' of 'No' zal het volk beslissen over het voortbestaan van het regime. De oppositie krijgt dagelijks een kwartier zendtijd op tv om hun boodschap over te brengen. Regie: Pablo Larrai'n Hoofdrollen: Gael Garcia Bernal, Alfredo Castro, Nes tor Cantillana, Antonia Zegers Genre: drama Distributie: Filmfreak Distribufion Release: 31 januari 2013 Flight Verhaal: Een piloot moet onverhoopt een gevaarlijke noodlanding maken. Door het vliegtuig veilig te landen, redt hij de levens van vrijwel alle passagiers. Hij wordt onthaald als een held, maar na verloop van tijd rijzen er vragen over wat er is gebeurd. Regie: Robert Zemeckis Hoofdrollen: Denzel Washington, John Goodman, Don Cheadle, Kelly Reilly, Brian Geraghty Genre: actie, thriller Distributie: Universal Pictures International Release: 31 januari 2013 Lincoln [05] Verhaal: Tijdens de Amerikaanse burgeroorlog heeft president Abraham Lincoln het moeilijk met het voortdu rende bloedbad op het slagveld. Terwijl hij ondertussen ook moet vechten met de mensen in zijn kabinet over het besluit om de slaven te bevrijden. Regie: Steven Spielberg Hoofdrollen: Daniel Day-Lewis, Joseph Gordon-Levitt, Sally Field, David Strathaim Genre: biografie, drama, historisch Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 31 januari 2013 The Last Stand [02] Verhaal: Arnie is back! Na jaren van misdaadbestrijding in het stadje Sommerton Junction hoopt sheriff Owens van zijn oude dag te kunnen genieten. Zijn rust wordt verstoord als een beruchte drugsbende ontsnapt en naar Sommerton Junction rijdt. Regie: Jee-woon Kim Hoofdrollen: Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Rodrigo Santoro, Genesis Rodriguez Genre: actie, thriller Distributie: A-Film Release: 7 februari 2013 Promised Land Verhaal: Steve is een verkoper bij een aardgasbedrijf. Hij komt met zijn collega Sue in een plaats terecht waar het bedrijf nieuwe bronnen wil aanboren. Het stadje is hard getroffen door de economische malaise en de twee buitenstaanders ruiken hun kans. Regie: Gus van Sant Hoofdrollen: Matt Damon, John Krasinski, Frances Mc- Dormand, Rosemarie DeWitt, Hal Holbrook Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 7 februari 2013 The Man with the Iron Fists [01 Verhaal: In hun zoektocht naar een fabelachtige schat in feodaal China komt een groep krijgers, moordenaars en een afvallige Britse soldaat terecht in een dorpje, waar een eenvoudige smid alles zal doen om zichzelf en zijn dorpsgenoten te beschermen. Regie: RZA Hoofdrollen: Russell Crowe, Lucy Liu, RZA, Cung Le, Jamie Chung, Rick Yune, David Bautista Genre: actie, avontuur Distributie: Universal Pictures International Release: 7 februari 2013 Hitchcock [04] Verhaal: Er zijn al heel wat boeken geschreven over de grote Britse regisseur Alfred Hitchcock, maar er is eindelijk ook een film over zijn leven. Tenminste, over de liefde voor zijn vrouw Alma Reville en het maken van zijn filmklassieker Psychom 1959. Regie: Sacha Gervasi Hoofdrollen: Anthony Hopkins, Jessica Biel, Scarlett Johansson, Helen Mirren, James D'Arcy Genre: drama, biografie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 7 februari 2013 Unconditional [03] Verhaal: De zeventienjarige tweeling Kristen en Owen zorgt voor hun zieke moeder en verlangt naar een ander, spannender leven. Dan komt op een dag Liam op bezoek om over een lening te praten. Hij is sterk, charmant, aantrekkelijk en een man van de wereld. Regie: Bryn Higgins Hoofdrollen: Harry McEntire, Madeleine Clark, Christian Cooke, Melanie Hill, James Bolam Genre: drama Distributie: Arti Film Release: 14 februari 2013 Inch'Allah Verhaal: De Canadese arts Chloe werkt in Ramallah en woont in Jeruzalem, ledere dag gaat ze door de grens controle naar het vluchtelingenkamp waar ze vrouwen helpt met hun zwangerschap. Ze probeert een brug te slaan, maar ze blijft een buitenstaander. Regie: Anaïs Barbeau-Lavette Hoofdrollen: Evelyne Brochu, Sabrina Ouazani, Sivan just a man hiding in the corner, with a camera.' (Anthony Hopkins a/s Alfred Hitchcock in Hitchcock)

Holland Film Nieuws | 2012 | | pagina 44