34 2. Leden. Onze afdeeling telde op 1 Januari 1926 38 leden. Gedurende den loop des jaars werden als lid ingeschreven: G. Leeners Filmproduction te Zandvoort; Ed. Pelster te Amsterdam; Handelmaatschappij SVEA te Den Haag; Ch. van Lier te Den Haag; R. Minden te Amsterdam; Filmverhuurkantoor H.V. te Den Haag; A. Chermoeck te Rotterdam; terwijl om diverse redenen afvielen: Mercurius te Amsterdam; Astra Film Mij. te Amsterdam; Firma La Père te Amsterdam; Filmverhuurkantoor Het Oosten te Rotterdam; Dutch American Film Cy. te Amsterdam; zoodat op 31 December 1926 onze afdeeling 40 leden telde. 3. Bestuur* Het Bestuur onderging in het afgeloopen jaar geen verandering. De Voorzitter en Vice-Voorzitter, die in 1926 volgens rooster aftraden, werden beiden herkozen. Het Bestuur is thans samen gesteld uit de Heeren: Ch. van Biene, Voorzitter; B. D. Ochse, Vice-Voorzitter; J. L. Paerl, Secretaris; P. Vermeer, Penningmeester; E. Cohen Barnstijn, Commissaris. Conform art. 10 van ons Huishoudelijk Reglement treden jaar lijks 1/8 der in functie zijnde Bestuursleden af. Volgens rooster zijn thans aan de beurt van aftreden de Secre taris, de heer J. L. Paerl en de Commissaris de heer E. Cohen Barnstijn. Krachtens artikel 16 der Statuten van den Nederlandschen Bioscoop Bond heeft onze afdeeling het recht op twee vertegen woordigers in het Hoofdbestuur en werden in de plaats van de heeren P. Vermeer en A. van Dijk, die voor een herbenoeming niet in aanmerking wenschten te komen, gekozen de heeren E. Cohen Barnstijn en E. Alter.

Jaarverslagen | 1926 | | pagina 33