wegens het overgaan van het filmverhuur-bedrijf naar dat der theater-exploitatie. In de vergadering van 15 October j.l. had de verkiezing van nieuwe functionarissen plaats. Tot vice-voorzitter werd be noemd de heer B. D. Ochse, tot secretaris de heer J. L. Paerl en tot penningmeester de heer D. van den Berg. Wij achten ons verplicht op deze plaats openlijk dank te zeggen en hulde te betuigen aan de afgetreden functionarissen voor de groote toewijding en ijver, waarmede zij hun bestuurs functie hebben vervuld en de belangen onzer afdeeling heb ben behartigd. Speciaal de afgetreden secretaris, de heer A. H. Boekraad, heeft den bijzonderen dank van al onze leden ten volle ver diend door de buitengewoon actieve en serieuze wijze, waarop hij zijn functie uitoefende. Ondergeteekende wil persoonlijk hier nog aan toevoegen zijn erkentelijkheid en oprechten dank voor de groote mede werking, die hij bij de samenstelling van dit jaarverslag van den heer Boekraad heeft ondervonden. In de vertegenwoordiging onzer afdeeling in het hoofd bestuur van den Nederlandschen Bioscoop-Bond kwam geen wijziging. De afdeeling had het voorrecht, het geheele jaar 1932 in het hoofdbestuur vertegenwoordigd te zijn door den voortreffelijken voorzitter onzer afdeeling, den heer Ch. van Biene, die in het hoofdbestuur de belangrijke functie van onder-voorzitter inneemt. Voor het belangrijke en omvangrijke werk, speciaal in dit jaar, bij het ontwerpen en vaststellen van de nieuwe statuten en reglementen voor den Bond en onze afdeeling, moge den heer van Biene onze oprechte erkentelijkheid worden betuigd. Als leden filmverhuurders hadden in de .Commissie van 104

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 100