Verder dient vermeld te worden, dat de heer Hoseck met ingang van 1 September 1932 de exploitatie van het Olympia- Theater beëindigde en met ingang van dien datum de exploi tatie van dit theater overging in handen van den heer P. Blom. Een speciaal woord van dank meent het afdeelingsbestuur te moeten richten tot het scheidende lid, den heer Hoseck, welke zich steeds als een trouw bondslid heeft doen kennen, door steeds alle vergaderingen te bezoeken en waar, zoo noodig, de belangen van onze afdeeling te behartigen, indien op hem een beroep werd gedaan. Wij wenschen den heer Hoseck in zijn nieuwe onderneming te Beverwijk thans veel succes toe. Het Bestuur onzer afdeeling is thans als volgt samengesteld: Waarnemend Voorzitter: S. J. Kinsbergen, Secretaris: E. Alter, Penningmeester: S. J. Kinsbergen. Belasting-actie. Ondanks het feit, dat ons Bestuur nog herhaaldelijk bij den Wethouder van financiën de onbillijkheid onder het oog heeft gebracht van de heffing der belasting op de openbare ver makelijkheden voor bioscopen en andere instellingen van ver maak, meent het Bestuur momenteel als zijn meening te ken nen te moeten geven, dat uit de gehouden besprekingen met den Wethouder van financiën en andere autoriteiten, ten slotte als conclusie getrokken moet worden, dat onder de huidige economische toestanden zeer bezwaarlijk tot een verlaging van belasting op de openbare vermakelijkheden voor de bio scopen zal worden overgegaan. Het Bestuur onzer afdeeling blijft echter de meening toe gedaan, dat de actie tot verlaging van deze belasting onver moeid dient te worden voortgezet en zal deze aangelegenheid dan ook steeds de volle aandacht van ons afdeelingsbestuur hebben. 120

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 116