Bio-Vacantieoord. In verband met een ingekomen verzoek van het Bio-Vacan tieoord om een bijdrage voor de kas dezer stichting, heeft het Bestuur ook nu weder, in verband met de kasmiddelen der afdeeling, afwijzend moeten beschikken, terwijl wat betreft de gehouden Pinkster- en Kerst-collecten dient vermeld te wor den, dat de Pinkstercollecte, in verband met de weersomstan digheden zeer ongunstig is geweest, terwijl wat betreft de Kerstcollecte, voor zoover het Bestuur dit heeft kunnen vast stellen, deze als bevredigend kan worden aangemerkt. Personeele belasting. Ook deze aangelegenheid heeft herhaaldelijk reeds een punt van bespreking uitgemaakt in de verschillende Bestuurs vergaderingen, doch dient hier eveneens nog het resultaat te moeten worden afgewacht van de actie, welke het Hoofd bestuur te dien opzichte voert. Auteursrechten. Zooals den leden bekend is, is met ingang van 1 Januari j.l. het bureau van de Soc. des Auteurs Comp. et Editeurs de Musique opgeheven en zal eerlang slechts één bureau, n.l. Buma, in Nederland gevestigd zijn, terwijl uit een circulaire, welke het Hoofdbestuur d.d. 30 November aan de leden toe zond, voldoende gebleken is, welk standpunt de leden te dien opzichte dienen in te nemen. Voor zoover het het Bestuur bekend is, heeft ook deze aangelegenheid de volle belang stelling van het Hoofdbestuur en is het Afdelingsbestuur over tuigd, dat deze aangelegenheid tot volle tevredenheid van de exploitanten door het Hoofdbestuur zal worden opgelost. Rookverbod. Bij het einde van het vereenigingsjaar 1932 vernam het 121

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 117