de gewijzigde statuten en reglementen van den Bond, zijne instellingen en onze afdeeling, eischten veel tijd, veel arbeid en toewijding van het bestuur en van onze leden. Dankbaar dient hierbij te worden vermeld, dat al dit werk verricht werd in aangename samenwerking met het hoofdbestuur van den Nederlandschen Bioscoop-Bond, terwijl het hoofdbestuur tevens, bij het ontwerpen der gewijzigde statuten en regle menten, steeds rekening hield met de adviezen onzer afdee ling en steeds op prettige wijze met onze afdeeling het noodige contact onderhield, om tot samenstelling van een zooveel mo gelijk allen bevredigend resultaat te komen. Dat niet op elk onderdeel aan onze wenschen kon worden tegemoetgekomen, zal een ieder onzer begrijpen, maar het verkregen resultaat is wel zoodanig, dat het alle filmverhuur ders nog nader tot den Bond gebracht heeft, tot nog ijveriger en beter leden dan voorheen. Er werden 6 bestuurs- en 6 ledenvergaderingen gehouden Op al deze vergaderingen heerschte een buitengewoon pret tige geest. Zij kenmerkten zich door den ernst en den ijver, waarmede in deze vergaderingen de Bonds- en Afdeelings- belangen werden besproken en behandeld. Tevens werden 2 gecombineerde vergaderingen met het hoofdbestuur van den Nderlandschen Bioscoop-Bond gehou den, in welke vergaderingen de nieuwe statuten en reglemen ten werden besproken. In het bestuur onzer afdeeling had door het uittreden van niet minder dan drie functionarissen een belangrijke wijziging plaats. De heer Kahn nam ontslag wegens het verlaten van het bioscoopbedrijf. De heer Hemmes bedankte als penningmees ter wegens drukke werkzaamheden, terwijl de secretaris, de heer Boekraad, zich verplicht zag zijn functie neer te leggen, 103

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 99