Tevens werden 3 gecombineerde vergaderingen met het Hoofd bestuur gehouden en 1 vergadering met de Besturen der Afdee- lingen. In de ledenvergaderingen werden verschillende belangrijke pun ten aan de orde gesteld. De Jaarlijksche Algemeene Ledenvergadering vond op 28 Januari plaats, in welke vergadering als Voorzitter de heer Ch. van Biene en als Commissaris de heer F. Schuiten werden herkozen. In deze vergadering werd het jeugdverbod te Venlo en Tegelen behandeld (zie boven). In de op 12 Januari gehouden Ledenvergadering werden de can- didaten voor vier zetels in het Hoofdbestuur gekozen, terwijl de Ledenvergadering van 11 Maart hoofdzakelijk gewijd was aan het nieuwe reglement der Afdeeling. Op de vergadering van 5 Augustus kwam speciaal de boycot van Duitsche films in de bladen van de NV. De Arbeiderspers ter sprake. De 3 gecombineerde vergaderingen met het Hoofdbestuur waren noodzakelijk ter voorbereiding van de actie te Venlo en Tegelen. Tenslotte vond op 27 November op uitnoodiging van het Be stuur der Afdeeling Den Haag een vergadering van alle Afdeelings- besturen plaats, in welke conferentie het Bestuur van de Afdeeling Den Haag een voorstel indiende om tot een beperkt lidmaatschap te komen. In deze vergadering werd besloten een commissie te be noemen, bestaande uit een lid en een plaatsvervangend lid van elke afdeeling van den Nederlandschen Bioscoop-Bond, welke commissie dit vraagstuk nader bestudeeren zou. Door het Bestuur der Bedrijfs- afdeeling werden als lid en plaatsvervangend lid in deze commissie benoemd de heer Ch. van Biene, resp. de heer D. van den Berg. Bestuur. Het Bestuur van onze Afdeeling onderging dit jaar geen wij ziging en bestond uit de heeren Ch. van Biene, Voorzitter, B D. Ochse, Vice-Voorzitter, J. L. Paerl, Secretaris, D. van den Berg, Penningmeester en F. Schuiten, Commissaris. De heer Schuiten deelde in den loop van het vereenigingsjaar mede, dat hij wegens drukke werkzaamheden verplicht was zijn functie neer te leggen. Den heer Schuiten, die zijn functie is blijven waarnemen tot deze Jaarlijksche Algemeene Vergadering, breng ik namens onze Af deeling oprechten dank voor zijn actieve medewerking gedurende de vele jaren, welke hij deel van het Bestuur uitmaakte en voor de serieuze wijze, waarop hij zijn taak steeds heeft opgevat. 63

Jaarverslagen | 1933 | | pagina 60