Leden: H. Ehrlich en A. P. du Mee (Afd. Amsterdam); A. de Jong en R. Lïges Jr. (Afd. Rotterdam); G. M. Th. Gielisse en D. Siem Sr. (Afd. Den Haag); E. Prager en P. van Twisk (Afd. Het Centrum); Jos. van Bommel en H. J. Ch. Silvius (Afd. Het Westen); J. P. Rust en G. Milius (Afd. Het Noorden); A. Jansen en D. Pinto (Afd. Het Oosten); A. H. Boekraad en W. P. Peters (Afd. Het Zuiden). Behalve de reeds genoemde conferenties met het Hoofdbestuur werden gehouden 8 Afdeelingsraadvergaderingen, terwijl het bestuur bijna iederen Maandag bijeenkwam om de loopende zaken te bespreken en de te houden conferenties en algemeene ledenver gaderingen voor te bereiden. Met frisschen moed en vol arbeidslust is de Afdeelingsraad het nieuwe jaar ingetreden; een jaar dat van groote beteekenis voor de ontwikkeling van het organisatiewezen van den Nederlandschen Bioscoopbond zijn zal. In 1938 zullen van kracht worden de nieuwe organisatievormen, die in 1937 zijn ontworpen en ten deele reeds zijn vastgesteld. In den Ledenraad, die een voornaam deel der taak van de alge meene Bondsvergadering gaat overnemen, zullen 8 leden-exploi- tanten zitting hebben, die tevens lid moeten zijn van den Afdee lingsraad. Een nauwe samenwerking tusschen dit college en den Afdeelings raad zal hierdoor worden verkregen, een samenwerking, die zoowel den Ledenraad als den Afdeelingsraad zal ten goede komen. Op den goeden wil en de welwillendheid van den Afdeelingsraad kan daarbij te allen tijde worden gerekend. A. H. BOEKRAAD. Secretaris. Eindhoven, April 1938. 112

Jaarverslagen | 1937 | | pagina 111