Afdeeling „Het Westen' JAARVERSLAG OVER 1938 Na de jaarvergadering van April 1938 werden nog 2 vergade ringen gehouden en wel op 17 November 1938 en 12 Januari 1939, waarop resp. aanwezig waren 12 en 6 leden. Het bezoek aan de vergaderingen is dus, evenals in vorige jaren, niet groot geweest. Laten de leden er toch van overtuigd zijn, dat het in hun eigen belang is, de vergaderingen te bezoeken. Op 25 Mei werd door de Afdeeling een excursie gemaakt naar de N.V. Koninklijke Fabrieken Gebroeders v. d. Berg te Oss. Wij betuigen hier nogmaals onzen oprechten dank voor de keurige ontvangst en prachtige excursie, die de Directie van de N.V. v. d. Berg's Koninklijke Fabrieken ons bereid heeft. De afdeelingscontributie was dit jaar vastgesteld op 10 van de Bondscontributie, terwijl 5 aan den Afdeelingsraad afgestaan moest worden. Door de Koninklijke Goedkeuring van de Statuten van den Bond en door de instelling van den Ledenraad was het Bestuur onzer Afdeeling genoodzaakt in zijn geheel af te treden. Op de algemeene vergadering van 17 November 1938 werd het Bestuur als volgt samengesteld: de heer Jos van Bommel, Delft, Voor zitter; de heer A. J. Ch. Silvius, Dordrecht, Vice-Voorzitter; de beer F. J. de Jong, Gorkum, Penningmeester; de heer C. van Liere, Goes, Secretaris; de heer N. Ortje, Leiden, Algemeen be stuurslid, zoodat het afgetreden bestuur in zijn geheel herkozen werd. Tot afgevaardigden voor den Afdeelingsraad werden gekozen de heeren Van Bommel en Silvius en tot lid van den Ledenraad de heer Van Bommel. Als nieuwe leden van onze afdeeling werden dit jaar ingeschre ven: Firma P. Melk en Mulder, Vlaardingen; de heeren Gebr. I. en L. van Kleef. Leiden; N.V. Schouwburg Bioscoop Gouda te Gouda. 197

Jaarverslagen | 1938 | | pagina 194