De overige geschillen, die de Commissie in 1939 behandelde, waren minder interessant en kunnen hier buiten beschouwing blijven. Raad van Beroep Voor de zitting-periode 1938/1939 was de Raad van Beroep als volgt samengesteld: Voorzitter: de heer W. Mullens. Plaatsvervangend Voorzitter: de heer E. de Hoop Azn. Eerste Kamer: de heeren L. Groen, R. Minden, W. P. Peters en M. P. M. Vermin. Tweede Kamer: de heeren I. Cohen Barnstijn, J. S. Croeze, J. L. Paerl en S. Zondervan. Voor de periode 1939/1940 heeft het Hoofdbestuur in zijn ver gadering van 25 April tot Voorzitter van den Raad van Beroep benoemd den heer B. D. Ochse te Brussel; tot Plaatsvervangend Voorzitter den heer M. P. M. Vermin te Maastricht; tot leden exploitanten de heeren: I. Cohen Barnstijn te Utrecht, C. H. de Lange te Alkmaar (in plaats van den heer Vermin, die tot Plaats vervangend Voorzitter werd benoemd), W. P. Peters te Venlo en S. Zondervan te Leeuwarden; tot leden-filmverhuurders wer den benoemd de heeren: S. Croeze, L. Groen, R. Minden en J. L. Paerl, allen te Amsterdam. Na de loting, welke op 22 Mei ten overstaan van het Hoofd bestuur heeft plaats gehad, zijn de Kamers als volgt samengesteld: Eerste Kamer: de heeren I. Cohen Barnstijn, L. Groen, C. H. de Lange en R. Minden. Tweede Kamer: de heeren J. S. Croeze, J. L. Paerl, W. P. Peters en S. Zondervan. In de samenstelling van de Eerste Kamer kwam in Juli nog een wijziging. Aangezien de heer I. Cohen Barnstijn zich inmiddels uit het bioscoopbedrijf had teruggetrokken, werd in diens plaats benoemd de heer A. van Santen. 100

Jaarverslagen | 1939 | | pagina 100